Ayakkabı Deposu
43
Mimar Hayrettin Mah. Gedikpaşa Cami Sok. Balkay İş Hanı No: 22Beyazıt,34100
+90 (212) 638 00 56Firmamız ayakkabı sektöründe 1990 yılında 'Waito Ayakkabı' markasının üretimiyle çalışmalarına başlayarak, imalat kalitesiyle sektörde iyi bir konum edinmiştir. 1992 yılında 'Kalite' ve 'Uygun Fiyat' hedefiyle ikinci atölyemiz açılmış olup, ödün vermediğimiz kaliteli üretim anlayışımızla bize ayakkabı sektöründe önemli başarılar sağlamıştır. 1997 yılında ayakkabı sektöründe ülkemizi yurtdışında ilk tanıtan firmalardan biri olmanın gururunu yaşayarak, Rusya,Arnavutluk,Almanya,Irak ve birçok ülkeye ihracata başladık. Bu yıllarda Gedikpaşa'da ilk toptan satış mağazamız açıldı.

2000'li yıllardan itibaren Selim Yaşar yönetiminde, değişen Türkiye'ye uygun yenilikçi tasarımlar ve yepyeni atılımlar ile markalaşma sürecimiz başladı. Popin Marka Bayan Ayakkabı imalatımızla beraber Ayakkabı Deposu kurularak, müşteri memnuniyeti var olan kaliteli ve uygun maliyetli üretimle daha da pekiştirildi ve sektörün en iyi ve güvenilir firmaları arasında yerimizi aldık.

Online toptan satışlarımızı gerçekleştirdiğimiz www.ayakkabideposu.com.tr sitemiz ile siz değerli müşterilerimizle aramızdaki mesafeyi azaltıp, iletişimimizi çoğalttık.

2012 yılı itibariyle çok geniş bir yelpazede, hemen her tarz ve kayegoride toptan bayan ayakkabı üretim ve satışımız bulunmaktadır.
25493Ziyaretçi
 • Yetkili Selim YAŞAR
 • Adres Mimar Hayrettin Mah. Gedikpaşa Cami Sok. Balkay İş Hanı No: 22 - Beyazıt
 • Telefon +90 (212) 638 00 56
 • Telefon ( 2 ) +90 (532) 698 99 19
 • Fax +90 (212) 638 00 56
 • Özel Sitesi http://www.ayakkabideposu.com.tr
 • Web Sitesihttp://ayakkabideposu.Fatihport.com
 • E-Postaayakkabideposu@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış07:30 - 19:00
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Gedikpaşa Camii'nin bulunduğu sokakta

İletişim Formu
Firmamız ayakkabı sektöründe 1990 yılında 'Waito Ayakkabı' markasının üretimiyle çalışmalarına başlayarak, imalat kalitesiyle sektörde iyi bir konum edinmiştir. 1992 yılında 'Kalite' ve 'Uygun Fiyat' hedefiyle ikinci atölyemiz açılmış olup, ödün vermediğimiz kaliteli üretim anlayışımızla bize ayakkabı sektöründe önemli başarılar sağlamıştır. 1997 yılında ayakkabı sektöründe ülkemizi yurtdışında ilk tanıtan firmalardan biri olmanın gururunu yaşayarak, Rusya,Arnavutluk,Almanya,Irak ve birçok ülkeye ihracata başladık. Bu yıllarda Gedikpaşa'da ilk toptan satış mağazamız açıldı.2000'li yıllardan itibaren Selim Yaşar yönetiminde, değişen Türkiye'ye uygun yenilikçi tasarımlar ve yepyeni atılımlar ile markalaşma sürecimiz başladı. Popin Marka Bayan Ayakkabı imalatımızla beraber Ayakkabı Deposu kurularak, müşteri memnuniyeti var olan kaliteli ve uygun maliyetli üretimle daha da pekiştirildi ve sektörün en iyi ve güvenilir firmaları arasında yerimizi aldık.Online toptan satışlarımızı gerçekleştirdiğimiz www.ayakkabideposu.com.tr sitemiz ile siz değerli müşterilerimizle aramızdaki mesafeyi azaltıp, iletişimimizi çoğalttık.2012 yılı itibariyle çok geniş bir yelpazede, hemen her tarz ve kayegoride toptan bayan ayakkabı üretim ve satışımız bulunmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.