Aydemir Pen
11
Hacıkadın Cad. No: 63Kocamustafapaşa,34100
+90 (212) 585 81 491999 yılında Uğur Aydemir tarafından kurulmuş olup, Pimapen bayisi olarak hizmetine devametmektedir. Ayrıca anahtar teslimi dekorasyon işlerini de titizlikle gerçekleştirmekte olan Aydemir Pen firması Alüminyum Doğrama, Panjur ve Panjur Tamiri, Çelik Kapı, Akordeon Kapı, Jaluzi, Panel Duş, Otomatik Kepenk, Cam ve Isıcam ürün ve hizmetleri konusunda geniş bir gama sahiptir. Uzun yıllardır Pimapen Pvc Pencere Sistemleri Yetkili Satıcısı olarak müşterilerine layıkıyla hizmet vermektedir. Bu noktada önemle bir konunun üzerinde durmak gerekirse, bazı markalar ürün kalitesi ve kullanım genişliğiyle ürünün esas anılan ismiyle değil, markanın kendi ismiyle anılır duruma gelmeyi başarmıştır. Pimapen markası da bunların en başında gelmektedir. Örnek verecek olursak, evinde pencere sistemleri kuracak bir kişi "“pencere yaptırmak istiyorum"” demek yerine hangi markaya giderse gitsin "“pimapen yaptırmak istiyorum"” demektedir. Bu ise bizim için sonderece önemli bir gurur kaynağıdır. Bu bağlamda Pimapen ile diğer pencere markalarının karıştırılmaması hususunun üzerinde önemle durmaktayız. Aydemir Pen de temsilcisi olduğu markanın kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesi paralelinde hareket etmekte ve satış sonrası hizmetlerde de sonderece önemle müşterilerinin adeta bir çözüm ortağı olmaktadır. Böyle bir ticari anlayışın gereği olarak da, projenin teslim tarihinde teslim edilmesinden, satış sonrası kaliteli hizmetin verilmesine kadar ki bir pazarlama olgusunun en önde gelen temsilcilerinden biri olarak, müşterileri tarafından da nesillerce devamedecek bir ticaret anlayışının önemli bir temsilcisi olarak gösterilmektedir. Her mevsim mekanınızda yaşamın tadına varabileceğiniz çevreci çözümler Aydemir Pen firmasında, Aydemir Pen firması Kocamustafapaşada. En büyük zevkimiz işimiz, işimiz de memnuniyetiniz.
11537Ziyaretçi
 • Yetkili Uğur AYDEMİR
 • Adres Hacıkadın Cad. No: 63 - Kocamustafapaşa
 • Telefon +90 (212) 585 81 49
 • Telefon ( 2 ) +90 (532) 678 35 74
 • Fax +90 (212) 633 27 28
 • Özel Sitesi http://aydemirpen.fatihport.com
 • Web Sitesihttp://aydemirpen.Fatihport.com
 • E-Postaaydemirpen@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 00:00
 • Servis Saatleri08:00 - 20:00
 • Servis Yerleri Tüm İstanbul
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Hacıkadın Caddesinde bulunan Mehmet Akif İlköğretim Okulunun 250 metre ilerisinde (yedikule yönüne) sol kaldırım üzerindeyiz.

İletişim Formu
1999 yılında Uğur Aydemir tarafından kurulmuş olup, Pimapen bayisi olarak hizmetine devametmektedir. Ayrıca anahtar teslimi dekorasyon işlerini de titizlikle gerçekleştirmekte olan Aydemir Pen firması Alüminyum Doğrama, Panjur ve Panjur Tamiri, Çelik Kapı, Akordeon Kapı, Jaluzi, Panel Duş, Otomatik Kepenk, Cam ve Isıcam ürün ve hizmetleri konusunda geniş bir gama sahiptir. Uzun yıllardır Pimapen Pvc Pencere Sistemleri Yetkili Satıcısı olarak müşterilerine layıkıyla hizmet vermektedir. Bu noktada önemle bir konunun üzerinde durmak gerekirse, bazı markalar ürün kalitesi ve kullanım genişliğiyle ürünün esas anılan ismiyle değil, markanın kendi ismiyle anılır duruma gelmeyi başarmıştır. Pimapen markası da bunların en başında gelmektedir. Örnek verecek olursak, evinde pencere sistemleri kuracak bir kişi "“pencere yaptırmak istiyorum"” demek yerine hangi markaya giderse gitsin "“pimapen yaptırmak istiyorum"” demektedir. Bu ise bizim için sonderece önemli bir gurur kaynağıdır. Bu bağlamda Pimapen ile diğer pencere markalarının karıştırılmaması hususunun üzerinde önemle durmaktayız. Aydemir Pen de temsilcisi olduğu markanın kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesi paralelinde hareket etmekte ve satış sonrası hizmetlerde de sonderece önemle müşterilerinin adeta bir çözüm ortağı olmaktadır. Böyle bir ticari anlayışın gereği olarak da, projenin teslim tarihinde teslim edilmesinden, satış sonrası kaliteli hizmetin verilmesine kadar ki bir pazarlama olgusunun en önde gelen temsilcilerinden biri olarak, müşterileri tarafından da nesillerce devamedecek bir ticaret anlayışının önemli bir temsilcisi olarak gösterilmektedir. Her mevsim mekanınızda yaşamın tadına varabileceğiniz çevreci çözümler Aydemir Pen firmasında, Aydemir Pen firması Kocamustafapaşada. En büyük zevkimiz işimiz, işimiz de memnuniyetiniz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.