Beril Kuyumculuk
54
Kızılelma Cad. No:17/4Fındıkzade,34100
+90(212) 529 93 92Azim ve kararlılığın gözalıcı ışıltısı-Beril Kuyumculuk-kurulduğu ilk günden bu yana sürekli yükselmeyi hedefleyen bir istikrarla yoluna devam ediyor.Başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştirdi. Müşteri beklentilerini karşılamaktan ziyade bu beklentilerin aşılması amacıyla faaliyet gösteren firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre siz değerli müşterilerine sanal mağazasıyla da hizmet veriyor.Mücevheri yalnızca bir yatırım aracı olarak değil de bayanların zerafetlerini tamamlayan bir unsur olarak gören firmamız en son tasarımları, en zengin çeşit ve en uygun fiyatla siz değerli müşterilerine sunmaya devam ediyor. Kadınlar, erkekler, çocuk ve gençler için; giyimlerini tamamlayan, şıklıklarını artıran, modaya uygun, üstün kaliteli, estetik ve fark edilen takılar tasarlamak ve üretmek. Toptancı ve perakendeci müşterilerimize, işlerini daha hızlı geliştirmeleri için, kolay beğenilen, hızlı satılan, garantili ürünler ve üstün hizmetler sunmak. Firmamız: Piramit Alyans Satış Noktası Cetaş Satış Noktası Uğur İnci Satış Noktası Koçak Gold Satış Noktası Altınbaş Bayiliği Pierre Cardin Saat Bayiliği Essence Saat Bayiliği İstanbul Kuyumcular Odası (İKO) üyesidir. Özel siparişler alınmaktadır. Saat ürünlerimizde 2 yıl garanti süresi,altın ve pırlanta ürünlerimizde ise Uluslararası Garanti Sertifikası vardır.
24659Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
  • Servis Saatleri -
  • Servis Yerleri
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Fındıkzade Tramvay Durağı Çaprazında Mado Pastanesi üzerindeki Sokaktan giderken 100 mt ilerde solda...

İletişim Formu
Azim ve kararlılığın gözalıcı ışıltısı-Beril Kuyumculuk-kurulduğu ilk günden bu yana sürekli yükselmeyi hedefleyen bir istikrarla yoluna devam ediyor.Başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştirdi.

Müşteri beklentilerini karşılamaktan ziyade bu beklentilerin aşılması amacıyla faaliyet gösteren firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre siz değerli müşterilerine sanal mağazasıyla da hizmet veriyor.Mücevheri yalnızca bir yatırım aracı olarak değil de bayanların zerafetlerini tamamlayan bir unsur olarak gören firmamız en son tasarımları, en zengin çeşit ve en uygun fiyatla siz değerli müşterilerine sunmaya devam ediyor.Kadınlar, erkekler, çocuk ve gençler için; giyimlerini tamamlayan, şıklıklarını artıran, modaya uygun, üstün kaliteli, estetik ve fark edilen takılar tasarlamak ve üretmek.Toptancı ve perakendeci müşterilerimize, işlerini daha hızlı geliştirmeleri için, kolay beğenilen, hızlı satılan, garantili ürünler ve üstün hizmetler sunmak.

Firmamız:

Piramit Alyans Satış Noktası

Cetaş Satış Noktası

Uğur İnci Satış Noktası

Koçak Gold Satış Noktası

Altınbaş Bayiliği

Pierre Cardin Saat Bayiliği

Essence Saat Bayiliğiİstanbul Kuyumcular Odası (İKO) üyesidir.Özel siparişler alınmaktadır.Saat ürünlerimizde 2 yıl garanti süresi,altın ve pırlanta ürünlerimizde ise Uluslararası Garanti Sertifikası vardır.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.