Beydağı Halk Pazarı
23
İmrahor Mah. İlyasbey cad. No:125/BYedikule,34100
+90 (212) 529 64 77Firmamız 2004 yılında kurulmuş olup, Sebze ve meyve ticareti yapmaktadır. Manavımız, zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sabah 09:00'dan akşam 00:30 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Konusunda uzman güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen, temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır. Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Paket servisimiz bulunmaktadır.
7769Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 00:30
  • Servis Saatleri09:00 - 00:30
  • Servis Yerleri Yedikule, Samatya, Kocamustafapaşa, Cerrahpaşa, Aksaray
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yedikule sur kapısı istikametine giderken sol kaldırım üzerindeyiz, Yedikule Gençlik ve Spor kulübünün çaprazındayız. İETT otobüsleriyle gelindiğinde sonduraktan bir önceki durak olan imrahor durağında inildiğinde manavımızı tam karşınızda göreceksiniz

İletişim Formu
Firmamız 2004 yılında kurulmuş olup, Sebze ve meyve ticareti yapmaktadır. Manavımız, zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sabah 09:00'dan akşam 00:30 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Konusunda uzman güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen, temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır. Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Paket servisimiz bulunmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.