Cafe Alipaşa
75
Hekimoğlu Ali Paşa Cad. No: 96Kocamustafapaşa,34100
+90(212) 529 78 501999 ılında İrfan Altıner ve Selahattin Nar tarafından kurulan ve Alipaşa Konağı adıyla faaliyetine başlayan firmamız, 2007 yılından beri de şuandaki mekanında siz değerli müşterilerimizin değişmez mekanı olmayı başarmıştır. Şuanda zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sabah 08:00'dan gece 01:00 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimize keyifli bir ortamda sohbet ve misafirlerinizi ağırlamak fırsatını sunuyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Çay, Türk kahvesi, Hazır kahve, Cola, Aromalı gazozlar, Oralet ve bilimum içeceklerle keyfinize keyif katacak, sıcacık huzur dolu ve ailenizi de rahatlıkla getirebileceğiniz bir ortamda sevdiklerinizle tavla oynamanın tadına varacaksınız. Dilerseniz lig maçlarını kaliteli lcd televizyonlarımızda da seyredebilirsiniz. Aile ortamınızı hissedeceğiniz cafemize sizleri de misafiretmeyi çok isteriz.
11880Ziyaretçi
 • Yetkili Volkan NAR
 • Adres Hekimoğlu Ali Paşa Cad. No: 96 - Kocamustafapaşa
 • Telefon +90(212) 529 78 50
 • Telefon ( 2 ) +90(555) 565 37 79
 • Fax +90(212) 588 10 51
 • Özel Sitesi http://cafealipasa.fatihport.com
 • Web Sitesihttp://cafealipasa.Fatihport.com
 • E-Postavolkan.nar@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:00 - 01:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İETT otobüsleri ile Kocamustafapaşa'ya gelirken Son duraktan iki önceki durak olan Alipaşa Durağında indiğinizde Hekimoğlu Ali Paşa Cami'nin tam karşısında İşletmemizi görebilirsiniz.

İletişim Formu
1999 ılında İrfan Altıner ve Selahattin Nar tarafından kurulan ve Alipaşa Konağı adıyla faaliyetine başlayan firmamız, 2007 yılından beri de şuandaki mekanında siz değerli müşterilerimizin değişmez mekanı olmayı başarmıştır. Şuanda zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sabah 08:00'dan gece 01:00 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimize keyifli bir ortamda sohbet ve misafirlerinizi ağırlamak fırsatını sunuyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Çay, Türk kahvesi, Hazır kahve, Cola, Aromalı gazozlar, Oralet ve bilimum içeceklerle keyfinize keyif katacak, sıcacık huzur dolu ve ailenizi de rahatlıkla getirebileceğiniz bir ortamda sevdiklerinizle tavla oynamanın tadına varacaksınız. Dilerseniz lig maçlarını kaliteli lcd televizyonlarımızda da seyredebilirsiniz. Aile ortamınızı hissedeceğiniz cafemize sizleri de misafiretmeyi çok isteriz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.