Dağdelen Şen Su
44
Yedikule Mah. Tahtatulumba Sok. No: 12/BYedikule,34100
+90 (212) 633 17 771993-1994 yıllarında İstanbul'da başgösteren su sıkıntısının yarattığı "“içme suyu"” sektöründe yedikule ve çevresinde hizmet verebilmek amacıyla, Şen Su olarak hizmete başladık. Sağlık, Kalite, Güven, Ahlak ilkeleriyle hizmete başladığımız yolda, dökme su olarak da anılan tankerlerle su alımı ve satımı yaparak ilerlerken, 1998 yılında Sağlık Bakanlığı'nın ambalajlı su satışına karar vermesi üzerine bu değişime ilkelerinden taviz vermeden ayak uyduran bir kaç firmadan biri olduk. Ülkemizin kuzey batısında bulunan Istıranca Dağları'nın eşsiz tabiat ortamındaki kaynağından çıkan üstün vasıflı Dağdelen Doğal Kaynak Suyunun yetkili bayisiyiz. Tek kaynaktan dolumu yapılan Türkiye'deki sayılı, ender sulardan biri olan, kaynağından çıktığı gibi, %100 doğal, hiçbir işlemden (yumuşatma, tatlandırma vs.) geçmeyen, hafif içimli ve lezzetli suyumuzun (her ay kendi isteğimizle yaptırdığımız) Tübitak'tan sağlık raporumuz vardır. Çünkü bizim için sağlık ve kalite birer kelimeden ibaret değildir.
10768Ziyaretçi
 • Yetkili Serdar DENKNALBANT
 • Adres Yedikule Mah. Tahtatulumba Sok. No: 12/B - Yedikule
 • Telefon +90 (212) 633 17 77
 • Telefon ( 2 ) +90 (212) 588 39 89
 • Fax +90 (212) 588 39 89
 • Özel Sitesi http://dagdelensensu.fatihport.com
 • Web Sitesihttp://dagdelensensu.Fatihport.com
 • E-Postadagdelensensu@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
 • Servis Saatleri09:00 - 21:00
 • Servis Yerleri Kocamustafapaşa, Samatya, Yedikule, Cerrahpaşa, Belgrad Kapı, Mevlana Kapı, Hacıevhaddin Mahallesi, İmrahor Mahallesi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yedikule İett son duraktan bir önceki durak olan İmyrahor durağında indiğinizde, Uşaki Cami yanında, Aksaray dolmuş durağının tam karşısındaki sokak olan tahtatulumba sokaktayız.

İletişim Formu
1993-1994 yıllarında İstanbul'da başgösteren su sıkıntısının yarattığı "“içme suyu"” sektöründe yedikule ve çevresinde hizmet verebilmek amacıyla, Şen Su olarak hizmete başladık. Sağlık, Kalite, Güven, Ahlak ilkeleriyle hizmete başladığımız yolda, dökme su olarak da anılan tankerlerle su alımı ve satımı yaparak ilerlerken, 1998 yılında Sağlık Bakanlığı'nın ambalajlı su satışına karar vermesi üzerine bu değişime ilkelerinden taviz vermeden ayak uyduran bir kaç firmadan biri olduk. Ülkemizin kuzey batısında bulunan Istıranca Dağları'nın eşsiz tabiat ortamındaki kaynağından çıkan üstün vasıflı Dağdelen Doğal Kaynak Suyunun yetkili bayisiyiz. Tek kaynaktan dolumu yapılan Türkiye'deki sayılı, ender sulardan biri olan, kaynağından çıktığı gibi, %100 doğal, hiçbir işlemden (yumuşatma, tatlandırma vs.) geçmeyen, hafif içimli ve lezzetli suyumuzun (her ay kendi isteğimizle yaptırdığımız) Tübitak'tan sağlık raporumuz vardır. Çünkü bizim için sağlık ve kalite birer kelimeden ibaret değildir.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.