Filiz Emlak
11
Kocamustafapaşa Mah. Demirci Osman Sok. No: 57/A Kocamustafapaşa,34100
+90 (212) 587 38 13Kurucumuz Ferhat ACIPINAR, memleketi Sivas'tan 1996 yılında geldiğinde henüz 23 yaşındaydı. Azimliydi ve başaracaktı. Güvenilir, ve kaliteli hizmet veren bir tacir olacaktı. Bu doğrultuda çeşitli işlerde çalışmak suretiyle deneyim kazandıktan sonra 2002 yılında Kocamustafapaşada Filiz Emlak firmasını kurdu. Kısa sürede lokasyonunda hızlı ve pratik iş bitiriciliğiyle, müşteri memnuniyeti odaklılığı ve akit prensiplerine bağlılığıyla dikkat çeken Frhat ACIPINAR, şuanda da sektöründe lokasyonunda bilinen ve tercih edilen bir konuma gelmiştir. Gayrımenkül sektöründe, lokasyonunda kısa zamanda dürüstlüğü, hızlı, memnuniyet yaratan çözümleriyle, günümüzde emlakçılık adıyla nitelendirilen meslek erbabı olmaktan çok, taraflar için bir çözüm ortağı ve uzun süreli akit partneri olmak suretiyle tercih sebebi haline gelmiştir. Emlak, gayrımenkul sektörünün yıllar yılı geldiği noktadaki birincil felsefe olan, sözleşme imzalandıktan (satış / kira) sonra da, akdin dışında kalmamak, tarafların her daim talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek olgusuna haiz ender firmalardan biri olarak, gerek mal sahibi gerekse de alıcıyı/kiracıyı hukuki yönden korumak için gereken tüm donanıma sahip personelimiz ile hizmet vermeye devametmekteyiz. Sektöründe kısa zamanda her konuda fark yaratan firmamızın öncelikli felsefesi : yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu bağlamda, Filiz Emlak kendisini nesillerce devamedecek olan bir ticaret anlayışının da temsilcisi olarak görmektedir. Satılık veya kiralık daire, işyeri, arsa ve gayrımenküllerinizde çözüm ortağınız Filiz Emlak olarak en büyük zevkimiz işimiz, işimiz de memnuniyetiniz.
12543Ziyaretçi
 • Yetkili Ferhat ACIPINAR
 • Adres Kocamustafapaşa Mah. Demirci Osman Sok. No: 57/A - Kocamustafapaşa
 • Telefon +90 (212) 587 38 13
 • Telefon ( 2 ) +90 (535) 979 80 86
 • Fax +90 (212) 587 38 13
 • Özel Sitesi http://istanbulfiliz.emlak.net
 • Web Sitesihttp://filizemlak.Fatihport.com
 • E-Postafilizemlak@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 20:00
 • Servis Saatleri09:00 - 21:00
 • Servis Yerleri Çapa, Haseki, Fındıkzade, Kocamustafapaşa, Samatya, Yedikule, Cerrahpaşa, Aksaray
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yapıkredi Bankası Kocamustafapaşa Şubesi'nden aşağı inen caddeden (Hacıkadın Caddesi) yürürken, yine aynı şubeyi işaret alacak olursak soldan 1. sokaktan içeri girildiğinde 100 metre sonra sağdayız.

İletişim Formu
Kurucumuz Ferhat ACIPINAR, memleketi Sivas'tan 1996 yılında geldiğinde henüz 23 yaşındaydı. Azimliydi ve başaracaktı. Güvenilir, ve kaliteli hizmet veren bir tacir olacaktı. Bu doğrultuda çeşitli işlerde çalışmak suretiyle deneyim kazandıktan sonra 2002 yılında Kocamustafapaşada Filiz Emlak firmasını kurdu. Kısa sürede lokasyonunda hızlı ve pratik iş bitiriciliğiyle, müşteri memnuniyeti odaklılığı ve akit prensiplerine bağlılığıyla dikkat çeken Frhat ACIPINAR, şuanda da sektöründe lokasyonunda bilinen ve tercih edilen bir konuma gelmiştir. Gayrımenkül sektöründe, lokasyonunda kısa zamanda dürüstlüğü, hızlı, memnuniyet yaratan çözümleriyle, günümüzde emlakçılık adıyla nitelendirilen meslek erbabı olmaktan çok, taraflar için bir çözüm ortağı ve uzun süreli akit partneri olmak suretiyle tercih sebebi haline gelmiştir. Emlak, gayrımenkul sektörünün yıllar yılı geldiği noktadaki birincil felsefe olan, sözleşme imzalandıktan (satış / kira) sonra da, akdin dışında kalmamak, tarafların her daim talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek olgusuna haiz ender firmalardan biri olarak, gerek mal sahibi gerekse de alıcıyı/kiracıyı hukuki yönden korumak için gereken tüm donanıma sahip personelimiz ile hizmet vermeye devametmekteyiz. Sektöründe kısa zamanda her konuda fark yaratan firmamızın öncelikli felsefesi : yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu bağlamda, Filiz Emlak kendisini nesillerce devamedecek olan bir ticaret anlayışının da temsilcisi olarak görmektedir. Satılık veya kiralık daire, işyeri, arsa ve gayrımenküllerinizde çözüm ortağınız Filiz Emlak olarak en büyük zevkimiz işimiz, işimiz de memnuniyetiniz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.