Focus Dijital Fotoğrafçılık
34
Kocamustafapaşa Cad. No: 125/BKocamustafapaşa,34100
+90(212) 530 87 56Focus Dijital Fotoğrafçılık 1987 yılının Nisan ayında kurulmuştur. Firmamız özel günlerinize sizler kadar değer veriyor. Söz, nişan, düğün çekimlerini profesyonel stüdyoların yanısıra, farklı bakış açılarıyla dış mekan fotoğrafçılığı konseptinde de başarıyla uygulayarak, sizlere sahip olabileceğiniz en kıymetli anıları fotoğraf olarak sunuyor. Yenidoğan bebeklerinizi unutmayarak, en özel hamilelik ve doğum fotoğraflarınızı çekiyor, birbirinden farklı ve yaratıcı albümlerle sizlerle paylaşıyor. Focus Dijital Fotoğrafçılık, anılarınızı kalıcı keyiflere dönüştürüyor. Firmanızın tüm moda ve reklam çekimlerini, deneyimli kadrosuyla gerçekleştiriyor. Profesyonel stüdyolarında veya dış mekanda özel kurgularla, tüm moda, reklam, tanıtım, still life çekimlerinizi gerçekleştirerek, firmanızın değerine değer katıyor. Firmamız, Memorial Şişli ve Ataşehir Hastanelerinin kurumsal anlaşmalı tek doğum fotoğrafçısıdır. Florya ve Fındıkzadede Şubelerimiz bulunmaktadır. Bizim zevkimiz işimiz, işimiz sizin memnuniyetiniz.
9518Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 22:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Kocamustafapaşa İETT son durağında indiğinizde ve kavşaktan sağa dönünüz, yaklaşık 25 mt yürüdükten sonra karşı kaldırımda firmamızı görebilirsiniz.

İletişim Formu
Focus Dijital Fotoğrafçılık 1987 yılının Nisan ayında kurulmuştur. Firmamız özel günlerinize sizler kadar değer veriyor. Söz, nişan, düğün çekimlerini profesyonel stüdyoların yanısıra, farklı bakış açılarıyla dış mekan fotoğrafçılığı konseptinde de başarıyla uygulayarak, sizlere sahip olabileceğiniz en kıymetli anıları fotoğraf olarak sunuyor. Yenidoğan bebeklerinizi unutmayarak, en özel hamilelik ve doğum fotoğraflarınızı çekiyor, birbirinden farklı ve yaratıcı albümlerle sizlerle paylaşıyor. Focus Dijital Fotoğrafçılık, anılarınızı kalıcı keyiflere dönüştürüyor. Firmanızın tüm moda ve reklam çekimlerini, deneyimli kadrosuyla gerçekleştiriyor. Profesyonel stüdyolarında veya dış mekanda özel kurgularla, tüm moda, reklam, tanıtım, still life çekimlerinizi gerçekleştirerek, firmanızın değerine değer katıyor. Firmamız, Memorial Şişli ve Ataşehir Hastanelerinin kurumsal anlaşmalı tek doğum fotoğrafçısıdır. Florya ve Fındıkzadede Şubelerimiz bulunmaktadır. Bizim zevkimiz işimiz, işimiz sizin memnuniyetiniz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.