Gaziantepli Mehmet Usta
94
Kocamustafapaşa Cad. No:126/ACerrahpaşa,34100
+90(212) 632 05 411986 yılında Mehmet Kalkan tarafından kurulan firmamız rekabet götürmez derecede lezzetteki ürünleri müşterilerine sunabilmek için lahmacun ve kebap işi yapmaya başladı. Gaziantepli Mehmet Ustanın dillere destan lahmacununu yemeden daha önce de lahmacun yedik dememenizi öneririz. Konusunda uzman ustalarımız ve diğer güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. 10:00 ile 20:00 saatleri arasında Paket servisimiz bulunmaktadır.
33470Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
  • Servis Saatleri11:00 - 21:00
  • Servis Yerleri Cerrahpaşa, Fındıkzade, Kocamustafapaşa, Yedikule, Samatya, Çapa, Şehremini, Haseki, Aksaray, Yusufpaşa, Vatan Caddesi, Oğuzhan Caddesi, Akdeniz Caddesi, Millet Caddesi, Başvekil Caddesi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Cerrahpaşada bulunan Eski Adli Tıp'ın karşısındayız.

İletişim Formu
1986 yılında Mehmet Kalkan tarafından kurulan firmamız rekabet götürmez derecede lezzetteki ürünleri müşterilerine sunabilmek için lahmacun ve kebap işi yapmaya başladı. Gaziantepli Mehmet Ustanın dillere destan lahmacununu yemeden daha önce de lahmacun yedik dememenizi öneririz. Konusunda uzman ustalarımız ve diğer güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. 10:00 ile 20:00 saatleri arasında Paket servisimiz bulunmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.