Hasmak Vinç
225
Yiğitler Mah. Otosansit Sitesi 32. Blok No:12Yıldırım,34100
+90(224) 341 20 03Hasmak Vinç olarak 1995 yılında Mersin'de üretim maratonuna başlamış olan firmamız, geçmiş yıllarda gün ve gün elde ettiği tecrübelerin, günümüz teknolojileri ile yoğrulması sonucunda başarılı projelerini hayata taşımaya ve faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir. Üretimden servise kadar olan tüm aşamalarda, işleri sadece zamanında yetiştirmek değil, müşterimize en iyi kaliteyi sunmak da firmamız yönetim ve işçi kadrosunun enönemli hedefidir. Kalite anlayışımız sadece ürün kalitesi olmayıp, hizmet ve servisi de içeren TOPLAM KALİTE'dir. Firmamız ve çalışanımız "‘"‘her noktada kalite'"‘ anlayışını, asla vazgeçileme-yecek bir anlayış olarak benimsemiş durumdadır. Sektörümüzde dünyada-ki gelişmeleri yakından takip ederek, ileri teknoloji ve gelişmiş üretim tekniklerine sahip olmayı amaç edinen, bunun içinse çok çalışmayı kutsal sayan bir kuruluşuz. Baştan sona "‘"‘Her Noktada Kalite !.'"‘ anlayışı ile ürettiğimiz yeni tip kaldırma makinelerimiz, uluslararası standartlar ve direktiflere uygun şekilde, dünya sanayine, hizmet etmek için hazır durumdalar. Yurt içi ve yurt dışı servis hizmet ağımızla sizden aldığımız enerjiyle devam etmekteyiz. Yapacağımız her işte insanı, toplumu ve ahlaki değerleri gözetiyoruz. Bu yüzden ülke sanayindeki memnun edilmiş müşterilerimizin ve güvenini kazanmanın haklı gururunu yaşayabilmekteyiz. Kalite Politikamız "• Üretimini yapmakta olduğumuz kaldırma makinelerinin ve vinç sistemlerinin tepeden tırnağa sorunsuz elemanlar ile donatılmasına, bu elemanların imalat sürecinde son derece yüksek titizlikle işlenmesine yüksek düzeyde önem gösteriyoruz. Gerek talaşlı imalat gerekse çelik konstrüksiyon imalatında kullanılan tezgahlar ve üretim tekniklerimizi sürekli geliştiriyoruz. "• Firma olarak her çalışanımıza kalitenin önemini benimsemesini sağladık. Kaliteye vermiş olduğumuz değerin karşılığını bugünlere gelerek aldık. "‘"‘Her noktada kalite'"‘ anlayışımızı asla değiştirmeyerek yolumuza devam edeceğiz. Vizyonumuz * Daima en iyi hizmet ve üretim kalitesini amaçlayarak müşterilerimize, en iyi ürün ve hizmeti sunmak. "• Her zaman müşteri tatminini ön planda tutmak. İleri teknoloji ve gelişmiş üretim tekniklerine sahip olmak. Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde çalışanlarımıza, milli ekonomimize ve toplumumuza faydalı olmak... Misyonumuz Vizyonumuzda amaçladığımız hedefleri gerçekleştirmek için çok çalışmak, çalışmayı kutsal saymak, daima en iyiyi yapmak, sürekli en iyi ve en önde olmak. Yapacağımız her işte insanı, toplumu ve ahlaki kuralları gözetmek. DIN "– FEM ve TSE standartlarına bağlı kalarak üretilen 1,000kg. ile 50,000kg. arası kaldırma ve taşıma kapasitelerindeki vinç sistemlerimiz, teklif öncesi projelendirme çalışmalarımızdan, satış sonrası servis hizmetlerimize kadar titizlikle yürüttüğümüz çalışmalarımızın sonucunda siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Dünyanın Yükünü Taşıyoruz"… İzin Verin Yükünüzü Hafifletelim"…
10450Ziyaretçi
 • Yetkili Hasan BARUT
 • Adres Yiğitler Mah. Otosansit Sitesi 32. Blok No:12 - Yıldırım
 • Telefon +90(224) 341 20 03
 • Fax +90(224) 341 70 06
 • Özel Sitesi http://www.hasvinc.com
 • Web Sitesihttp://hasmakvinc.fatihport.com
 • E-Postaservis@hasvinc.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış00:00 - 24:00
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Otosansit Sitesi 32.Blok

İletişim Formu
Hasmak Vinç olarak 1995 yılında Mersin'de üretim maratonuna başlamış olan firmamız, geçmiş yıllarda gün ve gün elde ettiği tecrübelerin, günümüz teknolojileri ile yoğrulması sonucunda başarılı projelerini hayata taşımaya ve faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Üretimden servise kadar olan tüm aşamalarda, işleri sadece zamanında yetiştirmek değil, müşterimize en iyi kaliteyi sunmak da firmamız yönetim ve işçi kadrosunun enönemli hedefidir.

Kalite anlayışımız sadece ürün kalitesi olmayıp, hizmet ve servisi de içeren TOPLAM KALİTE'dir.

Firmamız ve çalışanımız "‘"‘her noktada kalite'"‘ anlayışını, asla vazgeçileme-yecek bir anlayış olarak benimsemiş durumdadır. Sektörümüzde dünyada-ki gelişmeleri yakından takip ederek, ileri teknoloji ve gelişmiş üretim tekniklerine sahip olmayı amaç edinen, bunun içinse çok çalışmayı kutsal sayan bir kuruluşuz.

Baştan sona "‘"‘Her Noktada Kalite !.'"‘ anlayışı ile ürettiğimiz yeni tip kaldırma makinelerimiz, uluslararası standartlar ve direktiflere uygun şekilde, dünya sanayine, hizmet etmek için hazır durumdalar.

Yurt içi ve yurt dışı servis hizmet ağımızla sizden aldığımız enerjiyle devam etmekteyiz.

Yapacağımız her işte insanı, toplumu ve ahlaki değerleri gözetiyoruz. Bu yüzden ülke sanayindeki memnun edilmiş müşterilerimizin ve güvenini kazanmanın haklı gururunu yaşayabilmekteyiz.

Kalite Politikamız

"• Üretimini yapmakta olduğumuz kaldırma makinelerinin ve vinç sistemlerinin tepeden tırnağa sorunsuz elemanlar ile donatılmasına, bu elemanların imalat sürecinde son derece yüksek titizlikle işlenmesine yüksek düzeyde önem gösteriyoruz. Gerek talaşlı imalat gerekse çelik konstrüksiyon imalatında kullanılan tezgahlar ve üretim tekniklerimizi sürekli geliştiriyoruz.

"• Firma olarak her çalışanımıza kalitenin önemini benimsemesini sağladık. Kaliteye vermiş olduğumuz değerin karşılığını bugünlere gelerek aldık. "‘"‘Her noktada kalite'"‘ anlayışımızı asla değiştirmeyerek yolumuza devam edeceğiz.

Vizyonumuz

* Daima en iyi hizmet ve üretim kalitesini amaçlayarak müşterilerimize, en iyi ürün ve hizmeti sunmak.

"• Her zaman müşteri tatminini ön planda tutmak. İleri teknoloji ve gelişmiş üretim tekniklerine sahip olmak.

Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde çalışanlarımıza, milli ekonomimize ve toplumumuza faydalı olmak...

Misyonumuz

Vizyonumuzda amaçladığımız hedefleri gerçekleştirmek için çok çalışmak, çalışmayı kutsal saymak, daima en iyiyi yapmak, sürekli en iyi ve en önde olmak. Yapacağımız her işte insanı, toplumu ve ahlaki kuralları gözetmek.

DIN "– FEM ve TSE standartlarına bağlı kalarak üretilen 1,000kg. ile 50,000kg. arası kaldırma ve taşıma kapasitelerindeki vinç sistemlerimiz, teklif öncesi projelendirme çalışmalarımızdan, satış sonrası servis hizmetlerimize kadar titizlikle yürüttüğümüz çalışmalarımızın sonucunda siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Dünyanın Yükünü Taşıyoruz"… İzin Verin Yükünüzü Hafifletelim"…
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.