İltifat Erkek Kuaförü
11
Abdi Çelebi Mh. Mütesellim Sok. No: 31Kocamustafapaşa,34100
+90 (543) 634 76 80Firmamız 1990 yılında Bülent Avcı tarafından kurulmuştur. Kurucumuz olan Bülent Avcı Ferdi Tayfura olan hayranlığıyla tüm ülkede nam salan bir şahıstır. Ferdi Tayfur'un 34 film senaryosu ve 600 şarkısını melodileriyle ezbere bilmektedir. Kuaförümüzün müdavimlerinden olan Ferdi Tayfur ve Ahmet Selçuk İlkan aynı zamanda sık sık firmamızı ziyaret edenler ünlüler arasındadır. Tüm ulusal kanallarda, yaptığı işin ehli olmasının yanısıra Ferdi Tayfur hayranlığından dolayı tüm ülkede Ferdici berber olarak bilinmekte olan Bülent Avcı, İşine de aşık bir esnaf olarak müşterilerine sunduğu hizmetten dolayı İlk tercih sebebi haline gelmiştir. Tüm kullandığımız malzemelerimizi, Makaslarımızdan taraklarımıza kadar en titiz şekilde dezenfekte etmekteyiz. Temizlik, hoşgörü, güleryüz ve müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat arasındaki ilişki bizim için en az yaptığımız iş kadar önemlidir. Buda bizim işimize ve temizliğe ne kadar önem verdiğimiz bir göstergesidir. Firma ve çalışanlar olarak her zaman siz müşterilerimizin yanınızda olduğumuzu ve olacağımızı da bilmelerini isteriz.
11888Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış09:00 - 22:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Mütesellim sokaktayız. (Ziraat Bankası Samatya Şubesi'nden Kocamustafapaşaya kadar çıkan yokuşta 300 metre sonra sağ kaldırımdayız.)

İletişim Formu
Firmamız 1990 yılında Bülent Avcı tarafından kurulmuştur. Kurucumuz olan Bülent Avcı Ferdi Tayfura olan hayranlığıyla tüm ülkede nam salan bir şahıstır. Ferdi Tayfur'un 34 film senaryosu ve 600 şarkısını melodileriyle ezbere bilmektedir. Kuaförümüzün müdavimlerinden olan Ferdi Tayfur ve Ahmet Selçuk İlkan aynı zamanda sık sık firmamızı ziyaret edenler ünlüler arasındadır. Tüm ulusal kanallarda, yaptığı işin ehli olmasının yanısıra Ferdi Tayfur hayranlığından dolayı tüm ülkede Ferdici berber olarak bilinmekte olan Bülent Avcı, İşine de aşık bir esnaf olarak müşterilerine sunduğu hizmetten dolayı İlk tercih sebebi haline gelmiştir. Tüm kullandığımız malzemelerimizi, Makaslarımızdan taraklarımıza kadar en titiz şekilde dezenfekte etmekteyiz. Temizlik, hoşgörü, güleryüz ve müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat arasındaki ilişki bizim için en az yaptığımız iş kadar önemlidir. Buda bizim işimize ve temizliğe ne kadar önem verdiğimiz bir göstergesidir. Firma ve çalışanlar olarak her zaman siz müşterilerimizin yanınızda olduğumuzu ve olacağımızı da bilmelerini isteriz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.