Irmak Bilgisayar
73
Kocamustafapaşa Mah. Hacıkadın Cad. No: 15Kocamustafapaşa,34100
+90 (212) 589 75 27(Fatih İlçesi Casper Computer Yetkili Servis ve Satıcısı)

1995 yılında firmamız Cem PEKÜZ "– Murat PEKÜZ ve Burhan PEKÜZ kardeşler tarafından Fındıkzade' de kurulduğunda başlarında da babaları Turan PEKÜZ vardı. Prensipli ve disiplinli çalışılacaktı. Müşteri memnuniyeti sağlamak elbette en önemli öncelikti ancak daha da önemli olan bir unsur için gecemizi gündüzümüze kattık. O da dürüst çalışmaktı. Sözümüze hiç yalan katmadan yapamayacağımız hiçbir taahhüte söz vermeden devam etmeliydik yolumuza. Ve söz verdiğimiz gün ve saatte aldığımız içi en iyi şekilde sonuçlandırıp fayda sağlayacaktık. Öyle de oldu. Yıllar yılı aynı prensipli ve disiplinli çalışmamız ile müşterileri tarafından hep parmak ile gösterilen bir firma olduk. Bununla da gurur duyduk. 1998 yılına kadar Fındıkzade' de çalışma hayatımıza devamettikten sonra o yıl şuandaki yerimize taşındık ve aynı azimle devam ettik çalışma hayatımıza. Şu anda Fatih ilçesinde tek yetkili servis olma ünvanı ile ve yine yetkili satıcılığı ünvanı ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bunundışında başka marka bilgisayarlarında sıfır ya da ikinci el satışını yapmaktayız. Bu bilgisayarların da bakım ve onarımını firma garantimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Marka garantisi olmayan bilgisayarların arıza tespit işlemini ücretsiz gerçekleştirmekteyiz. Uzmanlık alanımız olan diz üstü bilgisayarların arıza tespiti, bakım ve onarımı konusunda işinin ehli çalışanlarımız ile uzun süreli kader birliği etmiş olmanın verdiği güç ile de hem lokasyonunda hem de tüm İstanbul çapında ünsaldığımızı büyük bir rahatlıkla söyleyebiliriz.
14402Ziyaretçi
 • Yetkili Cem PEKÜZ "– Murat PEKÜZ - Burhan PEKÜZ
 • Adres Kocamustafapaşa Mah. Hacıkadın Cad. No: 15 - Kocamustafapaşa
 • Telefon +90 (212) 589 75 27
 • Telefon ( 2 ) +90 (212) 589 75 07 - +90 (532) 408 57 08
 • Fax +90 (212) 589 75 07
 • Özel Sitesi http://www.irmak.com.tr
 • Web Sitesihttp://irmakbilgisayar.Fatihport.com
 • E-Postairmak@irmak.com.tr
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
 • Servis Saatleri09:00 - 19:00
 • Servis Yerleri Tüm Fatih İlçesi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Hacıkadın Caddesi' nde Kocamustafapaşa Sümbülefendi Cami' ye giderken Yapı Kredi Bankası Kocamustafapaşa Şubesi' ne gelmeden 100 metre aşağıda sağ kaldırımdayız.

İletişim Formu
(Fatih İlçesi Casper Computer Yetkili Servis ve Satıcısı)1995 yılında firmamız Cem PEKÜZ "– Murat PEKÜZ ve Burhan PEKÜZ kardeşler tarafından Fındıkzade' de kurulduğunda başlarında da babaları Turan PEKÜZ vardı. Prensipli ve disiplinli çalışılacaktı. Müşteri memnuniyeti sağlamak elbette en önemli öncelikti ancak daha da önemli olan bir unsur için gecemizi gündüzümüze kattık. O da dürüst çalışmaktı. Sözümüze hiç yalan katmadan yapamayacağımız hiçbir taahhüte söz vermeden devam etmeliydik yolumuza. Ve söz verdiğimiz gün ve saatte aldığımız içi en iyi şekilde sonuçlandırıp fayda sağlayacaktık. Öyle de oldu. Yıllar yılı aynı prensipli ve disiplinli çalışmamız ile müşterileri tarafından hep parmak ile gösterilen bir firma olduk. Bununla da gurur duyduk. 1998 yılına kadar Fındıkzade' de çalışma hayatımıza devamettikten sonra o yıl şuandaki yerimize taşındık ve aynı azimle devam ettik çalışma hayatımıza. Şu anda Fatih ilçesinde tek yetkili servis olma ünvanı ile ve yine yetkili satıcılığı ünvanı ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bunundışında başka marka bilgisayarlarında sıfır ya da ikinci el satışını yapmaktayız. Bu bilgisayarların da bakım ve onarımını firma garantimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Marka garantisi olmayan bilgisayarların arıza tespit işlemini ücretsiz gerçekleştirmekteyiz. Uzmanlık alanımız olan diz üstü bilgisayarların arıza tespiti, bakım ve onarımı konusunda işinin ehli çalışanlarımız ile uzun süreli kader birliği etmiş olmanın verdiği güç ile de hem lokasyonunda hem de tüm İstanbul çapında ünsaldığımızı büyük bir rahatlıkla söyleyebiliriz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.