İstanbul Büfe
15
İmrahor Mah. İlyasbey Cad. No:65Yedikule,34100
+90 (212) 530 77 77Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup, Tavuk döner ve Pastırmalı kuru fasülye servisleriyle işe başlamıştır. Şuanda zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sabah 06:00'dan akşam 24:00 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Konusunda uzman aşçılarımız ve diğer güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen, temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Paket servisimiz bulunmaktadır.
9432Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış06:00 - 24:00
  • Servis Saatleri08:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Yedikule içerisine paket servisimiz bulunmaktadır.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yedikule Uşşaki cami karşısındayız. Aksaray dolmuş durağının yanındayız. İETT otobüsleriyle geldiğinizde, sonduraktan bir önceki durak olan İmrahor durağında inmeniz durumunda lokantamızı karşınızda göreceksiniz.

İletişim Formu
Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup, Tavuk döner ve Pastırmalı kuru fasülye servisleriyle işe başlamıştır. Şuanda zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sabah 06:00'dan akşam 24:00 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Konusunda uzman aşçılarımız ve diğer güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen, temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Paket servisimiz bulunmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.