Kocamustafapaşa Kokoreçcim

http://kokoreccim.Fatihport.com
Kocamustafapaşa Kokoreçcim
34
Kuvayi Milliye Cad. No:46Kocamustafapaşa,34100
+90(212) 529 60 01Açıldığı günden bu yana Kocamustafapaşa ve civar semtlerde yaşayan halkımıza vermiş olduğumuz hizmet her geçen gün daha da artmaktadır. Kalite ve Gıda Güvenliğini ön planda tutmakla birlikte damak tadına hitap etmeyi ve her müşterimizi büyük bir titizlikle memnun etmeyi birincil görev olarak görmekteyiz. Kaliteli, sağlıklı, hijyenik, taze ve leziz Kokoreç, Midye Tava ve diğer mamüllerimizle Kokoreçcim olarak siz değerli halkımıza hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.
17772Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış10:00 - 04:00
  • Servis Saatleri10:00 - 04:00
  • Servis Yerleri Kocamustafapaşa, Yedikule, Samatya, Çapa, Aksaray, Fındıkzade, Fatih, Silivrikapı, Mevlanakapı, Belgradkapı ve Civar Bölge
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Kocamustafapaşa Çevre Tiyatrosu karşısı, Küçükhamam istikametinden Ramazan Efendi Camii'ne gelmeden 50 metre geride, Kocamustafapaşa otobüsleri son durak gerisi.

İletişim Formu
Açıldığı günden bu yana Kocamustafapaşa ve civar semtlerde yaşayan halkımıza vermiş olduğumuz hizmet her geçen gün daha da artmaktadır.Kalite ve Gıda Güvenliğini ön planda tutmakla birlikte damak tadına hitap etmeyi ve her müşterimizi büyük bir titizlikle memnun etmeyi birincil görev olarak görmekteyiz.Kaliteli, sağlıklı, hijyenik, taze ve leziz Kokoreç, Midye Tava ve diğer mamüllerimizle Kokoreçcim olarak siz değerli halkımıza hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.