Küçük Ev Tatlıpınar İskender Kebap Salonu

http://kucukevtatlipinar.Fatihport.com
Küçük Ev Tatlıpınar İskender Kebap Salonu
324
Topkapı Mah. Tatlıpınar Cad.No: 9Şehremini,34100
+90(212) 532 34 23Firmamız 1987 yılında kurulmuştur. Çeyrek asırlık bir geçmişe sahip olan firmamız ilk günkü heyecanı ve şevkiyle siz değerli konuklarını ağırlamaktadır. Temiz ve hijyenik üretim, güleryüzlü hizmetimizle tüm müşterilerimizi ağırlamakta olup uğrayan tüm müşterilerimizin beğenisiyle onurlandırılmaktayız. Tecrübemizi tüm ürünlerimizin tadına ve hizmetimize yansıtmakta olup huzurlu ve rahat bir ortamda ürünlerimizin lezzetini tadabilirsiniz. Firma olarak her zaman sizlere daha leziz tatlar sunmak, her zaman en iyi kalite ve en iyi hizmeti sizlerle buluşturmayı kendimize misyon edilmiş bulunmaktayız. Daha uzun yıllar kendimizi siz değerli müşterilerimize adayarak hiç durmadan çalışmaya, her zaman daha iyi olmaya devam edeceğiz. Ayrıca kömürde mangal, güveçte İskender, taş fırında özel lahmacunlarımızın tadına bakabilirsiniz.
32260Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 22:00
  • Servis Saatleri08:00 - 22:00
  • Servis Yerleri Beyazit, Aksaray, Yusufpaşa,Fındıkzade, Çapa, Şehremini,Fatih, Vatan Caddesi,Cerrahpaşa, Koca Mustafa Paşa,Haseki, Cevizlibağ
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Vakıf Gureba Hastanesinin arkası, Fatih Vatan Lisesi yanı

İletişim Formu
Firmamız 1987 yılında kurulmuştur. Çeyrek asırlık bir geçmişe sahip olan firmamız ilk günkü heyecanı ve şevkiyle siz değerli konuklarını ağırlamaktadır. Temiz ve hijyenik üretim, güleryüzlü hizmetimizle tüm müşterilerimizi ağırlamakta olup uğrayan tüm müşterilerimizin beğenisiyle onurlandırılmaktayız. Tecrübemizi tüm ürünlerimizin tadına ve hizmetimize yansıtmakta olup huzurlu ve rahat bir ortamda ürünlerimizin lezzetini tadabilirsiniz. Firma olarak her zaman sizlere daha leziz tatlar sunmak, her zaman en iyi kalite ve en iyi hizmeti sizlerle buluşturmayı kendimize misyon edilmiş bulunmaktayız. Daha uzun yıllar kendimizi siz değerli müşterilerimize adayarak hiç durmadan çalışmaya, her zaman daha iyi olmaya devam edeceğiz. Ayrıca kömürde mangal, güveçte İskender, taş fırında özel lahmacunlarımızın tadına bakabilirsiniz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.