Lezzetli Sebzeli Döner
43
Millet Cad. No: 13/B Yusufpaşa,34100
+90 (212) 588 00 402011 yılında, Yusufpaşa Tramvay Durağı'nın karşısında bölge halkına hizmet vermeye başlayan Lezzetli Sebzeli Döner, kendine has özel sosları ve farklılık yaratan lezzetli formülüyle kısa sürede Fatih ilçesi ve civar semtler için yepyeni bir lezzet durağı olmuştur. Temizlik, kalite ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan hizmet anlayışı ile sizlerin beğenisini kazanan Lezzetli Sebzeli Döner, insanların uğrak mekanlarından biri olduğu kadar, paket servisi ile de sizlerin hizmetindedir.
12709Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış07:00 - 01:00
  • Servis Saatleri07:00 - 01:00
  • Servis Yerleri Yusufpaşa, Beyazıt, Aksaray, Fındıkzade, Aksaray, Laleli, Çapa, Kocamustafapaşa, Pazartekke, Fatih, Haseki, Cerrahpaşa, Samatya, Yedikule
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yusufpaşa Tramvay Durağı'nın karşısında.

İletişim Formu
2011 yılında, Yusufpaşa Tramvay Durağı'nın karşısında bölge halkına hizmet vermeye başlayan Lezzetli Sebzeli Döner, kendine has özel sosları ve farklılık yaratan lezzetli formülüyle kısa sürede Fatih ilçesi ve civar semtler için yepyeni bir lezzet durağı olmuştur. Temizlik, kalite ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan hizmet anlayışı ile sizlerin beğenisini kazanan Lezzetli Sebzeli Döner, insanların uğrak mekanlarından biri olduğu kadar, paket servisi ile de sizlerin hizmetindedir.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.