Medikoz Güzellik
54
Fevzipaşa Cad. No: 14 Merkez,34100
+90 (212) 523 66 66Firmamız 2001 yılında Soyal Kozmetik olarak Ayhan ve Mehmet Yılmaz tarafından Fatihte kurulmuştur. 2006 yılında Medikoz Güzellik adını alan firmamız 2010 yılında Fevzipaşa Caddesindeki 14 numaralı binada şubesini açmıştır. Dünnya çapında çok önemli markalar olan Casmara ve Rejuvinin Türkiye Distribütörlüğünü yapan firmamızın Türkiye genelinde 450 tane bayisi bulunmaktadır. Cilt Bakımı, Epilasyon, Zayıflama, Elektro Terapi, Ozon Sauna, Bady Hilt, Manikür, Pedikür, Kalıcı Makyaj, Depilasyon, Selülit Masajı, Refleksoloji, Mora Terapi ürün ve hizmetlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Hijyen ve konfor açısından sonderece konforlu 2 katlı binamızda sizlere hizmet vermek üzere beklemekteyiz. Tüm bu özelliklerimize uygun fiyatları da eklediğinizde sektöründe ve lokasyonunda kısa sürede en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başaran Medikoz, yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakla birlikte gerek seaslar öncesi, gerek seans sırasında, gerekse de seans sonrasında müşterilerinin konforunu en ön planda düşünmüştür. Bu amaçla hazırlanmış dinlenme salonları da bulunmaktadır. Kavitasyon yani Ultrasonik ses dalgaları ile yağ hücrelerinden kurtulabilirsiniz. Kavitasyon, Stabil, denenmiş, kontroledilmiş olarak sıvı, akışkan veya fizyolojik maddeler içerisinde infilak eden mikro vakum kabarcıklarıdır. Bu fiziksel fenomen stabil kavitasyon adını alır. Kavitasyon safhası şu üç safhadan oluşur: Ultra ses suya vuruş yapınca (çekirdek oluşumu), kabarcık gelişimi ve kabarcık patlaması. Vellashape yani selülit tedavisi ile de tüm selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Pürüzsüz ve güzel bir vücut için portakal görünümüne elveda. Bölgesel incelme programlarında ise karboksiterapi, yağların sıvı hale gelmesi ile selülit giderme ve sıkılaştırma etkisi gösterir.
13671Ziyaretçi
 • Yetkili Servet ÇETİN
 • Adres Fevzipaşa Cad. No: 14 - Merkez
 • Telefon +90 (212) 523 66 66
 • Telefon ( 2 ) +90 (555) 965 88 86
 • Fax +90 (212) 523 66 66
 • Özel Sitesi http://www.medikozguzellik.com
 • Web Sitesihttp://medikozguzellik.Fatihport.com
 • E-Postainfo@medikozguzellik.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:30 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Fevzipaşa Caddesinde Fatih Cami yanında, Pttnin çapraz karşısındayız. Ayrıca yanımızda Kömür Restaurant da bulunmaktadır.

İletişim Formu
Firmamız 2001 yılında Soyal Kozmetik olarak Ayhan ve Mehmet Yılmaz tarafından Fatihte kurulmuştur. 2006 yılında Medikoz Güzellik adını alan firmamız 2010 yılında Fevzipaşa Caddesindeki 14 numaralı binada şubesini açmıştır. Dünnya çapında çok önemli markalar olan Casmara ve Rejuvinin Türkiye Distribütörlüğünü yapan firmamızın Türkiye genelinde 450 tane bayisi bulunmaktadır. Cilt Bakımı, Epilasyon, Zayıflama, Elektro Terapi, Ozon Sauna, Bady Hilt, Manikür, Pedikür, Kalıcı Makyaj, Depilasyon, Selülit Masajı, Refleksoloji, Mora Terapi ürün ve hizmetlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Hijyen ve konfor açısından sonderece konforlu 2 katlı binamızda sizlere hizmet vermek üzere beklemekteyiz. Tüm bu özelliklerimize uygun fiyatları da eklediğinizde sektöründe ve lokasyonunda kısa sürede en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başaran Medikoz, yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakla birlikte gerek seaslar öncesi, gerek seans sırasında, gerekse de seans sonrasında müşterilerinin konforunu en ön planda düşünmüştür. Bu amaçla hazırlanmış dinlenme salonları da bulunmaktadır. Kavitasyon yani Ultrasonik ses dalgaları ile yağ hücrelerinden kurtulabilirsiniz. Kavitasyon, Stabil, denenmiş, kontroledilmiş olarak sıvı, akışkan veya fizyolojik maddeler içerisinde infilak eden mikro vakum kabarcıklarıdır. Bu fiziksel fenomen stabil kavitasyon adını alır. Kavitasyon safhası şu üç safhadan oluşur: Ultra ses suya vuruş yapınca (çekirdek oluşumu), kabarcık gelişimi ve kabarcık patlaması. Vellashape yani selülit tedavisi ile de tüm selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Pürüzsüz ve güzel bir vücut için portakal görünümüne elveda. Bölgesel incelme programlarında ise karboksiterapi, yağların sıvı hale gelmesi ile selülit giderme ve sıkılaştırma etkisi gösterir.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.