Mıstık Tantuni
74
Seyit Ömer Mah. Kızılelma Cad. Ömer Seyfettin Sok. No: 4/1Fındıkzade,34100
+90 (212) 529 58 00Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup, şuanda zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize Urfalı Bilen Ustanın lezzetlerini, iftiharla sunmaya devam etmektedir. Konusunda uzman diğer güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Eşsiz lezzetteki künefesi ile de lokasyonunda kısa sürede ün salan firmamız, kalite belgeli etleri ve kimyasal analizlerden geçmiş sebzeleri tüketime sunmaktadır. Tantuni, Kebap dışında çok geniş ürün yelpazemiz ile sadece belirli ürünlerin tüketildiği bir restaurant olmaktan çok, cafe ortamında arkadaş ve ailenizle birlikte, kablosuz internete bağlanıp hoş vakit geçirebileceğiniz bir mekan oluşturduk. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen, temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Bu bağlamda Mıstık Tantuni nesillerce devam edecek bir ticaret anlayışının da temsilcisi olarak kendisini görmektedir.
12399Ziyaretçi
 • Yetkili Mustafa Murat GÜNDOĞDU
 • Adres Seyit Ömer Mah. Kızılelma Cad. Ömer Seyfettin Sok. No: 4/1 - Fındıkzade
 • Telefon +90 (212) 529 58 00
 • Telefon ( 2 ) +90 (534) 585 76 27
 • Fax
 • Özel Sitesi http://mistiktantuni.fatihport.com
 • Web Sitesihttp://mistiktantuni.Fatihport.com
 • E-Postamustafamuratgundogdu1973@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 00:00
 • Servis Saatleri08:00 - 00:00
 • Servis Yerleri Yedikule, Samatya, Kocamustafapaşa, Çapa, Şehremini, Aksaray, Fındıkzade, Oğuzhan Caddesi, Vatan Caddesi, Cerrahpaşa
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Kızılelma Caddesin üzerindeki Ömer Seyfettin Sokak başındayız. Sokak başında Kızılelma Caddesi üzerinde yürürken görebilecekleri şekilde ışıklı ve hareketli led tabelamız vardır.

İletişim Formu
Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup, şuanda zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize Urfalı Bilen Ustanın lezzetlerini, iftiharla sunmaya devam etmektedir. Konusunda uzman diğer güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Eşsiz lezzetteki künefesi ile de lokasyonunda kısa sürede ün salan firmamız, kalite belgeli etleri ve kimyasal analizlerden geçmiş sebzeleri tüketime sunmaktadır. Tantuni, Kebap dışında çok geniş ürün yelpazemiz ile sadece belirli ürünlerin tüketildiği bir restaurant olmaktan çok, cafe ortamında arkadaş ve ailenizle birlikte, kablosuz internete bağlanıp hoş vakit geçirebileceğiniz bir mekan oluşturduk. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen, temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Bu bağlamda Mıstık Tantuni nesillerce devam edecek bir ticaret anlayışının da temsilcisi olarak kendisini görmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.