Nisa Pet Shop
33
Kocamustafapaşa Mah. Hacıkadın Çeşmesi Sok. No: 5Kocamustafapaşa,34100
+90(212) 632 93 832010 yılında kurulan firmamız Pet shop işi yapmaktadır. Şuanda zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimizin büyük bir sevgi ile bağlı olduğu hayvanlarının her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Firmamız sabah 09:00'dan akşam 22:00 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Konusunda çalışanlarımız ve diğer güler yüzlü personelimiz ile hayvanınız için en uygun yem ya da aksesuarı teminetmekteyiz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Paket servisimiz bulunmaktadır. En büyük zevkimiz işimiz, işimiz ise memnuniyetiniz.
11402Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış19:00 - 22:00
  • Servis Saatleri19:00 - 22:00
  • Servis Yerleri Kocamustafapaşa, Samatya, Cerrahpaşa, Yedikule, Haseki, Çapa, Şehremini, Fındıkzade
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Samatya Eski karakolu yanındayız. İETT Samatya durağı tam karşısındaki yokuştan 20 metre yukarı çıktığınızda sol kaldırım üzerinde firmamızı göreceksiniz.

İletişim Formu
2010 yılında kurulan firmamız Pet shop işi yapmaktadır. Şuanda zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimizin büyük bir sevgi ile bağlı olduğu hayvanlarının her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Firmamız sabah 09:00'dan akşam 22:00 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Konusunda çalışanlarımız ve diğer güler yüzlü personelimiz ile hayvanınız için en uygun yem ya da aksesuarı teminetmekteyiz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Paket servisimiz bulunmaktadır. En büyük zevkimiz işimiz, işimiz ise memnuniyetiniz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.