Nüans Moda
94
Macar Kardeşler Cad. No:26 KıztaşıMerkez,34100
+90(212) 533 54 54Fark ayrıntılarda gizlidir... Biz bir ekibiz. Sizin hayallerinizi hayata geçirmek için yola çıkan bir ekip. Ekip liderimiz modacı Fatma Tuncel de, yıllar önce küçük bir atölye ile hayallerini gerçeğe dönüştürme amacıyla yola çıktı. Detaylara gösterdiği özen ile hayallerini birer birer gerçekleştirince atölyesi gittikçe büyüdü. Artık büyük bir aile olduk. Fakat yıllar önce benimsediğimiz ilkelerimiz hâlâ aynı. Kullandığımız kumaşların dokusundan, aksesuar ve ipliklerin orijinalliği ve kalitesine kadar, işimizin değerini arttıran her nüans bizim için çok önemli. Çünkü farkın ayrıntıda gizli olduğuna inanıyoruz. Bunun için adımız Nüans Moda. Modellerimiz çeşitli ve benzersiz. Her bir modelimizin arkasında büyük bir birikim, tasarım gücü ve geniş bir ekibin titiz çalışması yatıyor. Hayallerin sınırlarını zorlayan üretimler yapıyoruz. Özel müşterilerimizin en özel günlerindeki bu mutluluğunda pay sahibi olmak, bize çalışma azmi veriyor. Bu hayallerimiz ve ilkelerimizle büyümeye devam ediyoruz. Yurt içindeki şubelerimiz yanında yurtdışına da açıldık, Avrupa pazarında aranan bir marka olarak yerimizi aldık.
14865Ziyaretçi
 • Yetkili Fatma TUNCEL
 • Adres Macar Kardeşler Cad. No:26 Kıztaşı - Merkez
 • Telefon +90(212) 533 54 54
 • Telefon ( 2 ) +90(212) 533 68 79
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.nuansgelinlik.com
 • Web Sitesihttp://nuansmoda.Fatihport.com
 • E-Postainfo@nuansgelinlik.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Saraçhane istikametinden Fatih Camii'ne gelmeden cadde üzerinde sağda.

İletişim Formu
Fark ayrıntılarda gizlidir...

Biz bir ekibiz. Sizin hayallerinizi hayata geçirmek için yola çıkan bir ekip. Ekip liderimiz modacı Fatma Tuncel de, yıllar önce küçük bir atölye ile hayallerini gerçeğe dönüştürme amacıyla yola çıktı. Detaylara gösterdiği özen ile hayallerini birer birer gerçekleştirince atölyesi gittikçe büyüdü. Artık büyük bir aile olduk. Fakat yıllar önce benimsediğimiz ilkelerimiz hâlâ aynı.

Kullandığımız kumaşların dokusundan, aksesuar ve ipliklerin orijinalliği ve kalitesine kadar, işimizin değerini arttıran her nüans bizim için çok önemli. Çünkü farkın ayrıntıda gizli olduğuna inanıyoruz. Bunun için adımız Nüans Moda. Modellerimiz çeşitli ve benzersiz. Her bir modelimizin arkasında büyük bir birikim, tasarım gücü ve geniş bir ekibin titiz çalışması yatıyor.

Hayallerin sınırlarını zorlayan üretimler yapıyoruz. Özel müşterilerimizin en özel günlerindeki bu mutluluğunda pay sahibi olmak, bize çalışma azmi veriyor. Bu hayallerimiz ve ilkelerimizle büyümeye devam ediyoruz. Yurt içindeki şubelerimiz yanında yurtdışına da açıldık, Avrupa pazarında aranan bir marka olarak yerimizi aldık.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.