Özgür Bilgisayar
73
Şehremini Mah. Vezir Cad. Odabaşı Mevki No: 20Şehremini,34100
+90 (212) 584 14 34Firmamız 2004 yılında Özgür Aydın tarafından kurulmuştur. Yeni ve ikinci el bilgisayar satışı, tamir ve bakımı, teknik servisi hizmetleri veren firmamız aynı zamanda Fatih lokasyonu Digiturk Bölge Bayisi, Ttnet, Uydunet, Dopping, Smile, Biri, Turknet ve Teledünya abone merkezidir. Bilgisayar adına her ürün ve hizmeti son derece güvenli alabileceğiniz kurumsal bir yapıya sahip olan firmamızda ikinci el bilgisayarlarda expertiz yapılmaktadır. Yani sorunlu bir parça ya da program bulunmamaktadır. Teknik servis hizmetlerinizde ise bilgisayarınız servis formu karşılığında (teslim alınan parçalar, düzeltilmesi gereken sorun gibi çok detaylı bilgiler yer almakta ve servis numarası verilmektedir.) teslim alınmaktadır. Firmamızın prensibi ise şudur memnun müşteri, yeni müşteri, çok müşteri ve uygun fiyat halkalarından oluşan zincir her zaman en sağlam zincirdir. Bu bağlamda her halkanın ömrünün uzun olması ancak ve ancak titizlikle her birinin üzerinde durmasıyla mümkündür. Müşterilerimizin yıllar yılı bize duyduğu güven ve ticaret ahlakımız en büyük gücümüzdür. En büyük zevkimiz işimiz, işimiz ise memnuniyetiniz.
43337Ziyaretçi
 • Yetkili Özgür AYDIN
 • Adres Şehremini Mah. Vezir Cad. Odabaşı Mevki No: 20 - Şehremini
 • Telefon +90 (212) 584 14 34
 • Telefon ( 2 ) +90 (212) 584 14 35 - +90 (532) 572 49 38
 • Fax +90 (212) 584 14 35
 • Özel Sitesi http://www.ligtv-basvuru.com
 • Web Sitesihttp://ozgurbilgisayar.Fatihport.com
 • E-Postaozgur_cd@msn.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
 • Servis Saatleri09:00 - 21:00
 • Servis Yerleri Fatih İlçesi, Zeytinburnu İlçesi, Eyüp İlçesi, Bakırköy İlçesi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Odabaşı mevkinde Vezir çocuk parkı yanındayız. Kocamustafapaşa yönüne giderken sağ kaldırımda Odabaşı caminin 200 metre gerisindeyiz. Vezir Caddesinde 20 numaradayız.

İletişim Formu
Firmamız 2004 yılında Özgür Aydın tarafından kurulmuştur. Yeni ve ikinci el bilgisayar satışı, tamir ve bakımı, teknik servisi hizmetleri veren firmamız aynı zamanda Fatih lokasyonu Digiturk Bölge Bayisi, Ttnet, Uydunet, Dopping, Smile, Biri, Turknet ve Teledünya abone merkezidir. Bilgisayar adına her ürün ve hizmeti son derece güvenli alabileceğiniz kurumsal bir yapıya sahip olan firmamızda ikinci el bilgisayarlarda expertiz yapılmaktadır. Yani sorunlu bir parça ya da program bulunmamaktadır. Teknik servis hizmetlerinizde ise bilgisayarınız servis formu karşılığında (teslim alınan parçalar, düzeltilmesi gereken sorun gibi çok detaylı bilgiler yer almakta ve servis numarası verilmektedir.) teslim alınmaktadır. Firmamızın prensibi ise şudur memnun müşteri, yeni müşteri, çok müşteri ve uygun fiyat halkalarından oluşan zincir her zaman en sağlam zincirdir. Bu bağlamda her halkanın ömrünün uzun olması ancak ve ancak titizlikle her birinin üzerinde durmasıyla mümkündür. Müşterilerimizin yıllar yılı bize duyduğu güven ve ticaret ahlakımız en büyük gücümüzdür. En büyük zevkimiz işimiz, işimiz ise memnuniyetiniz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.