Özgürel Tekstil Eşarp

http://ozgureltekstil.fatihport.com
Özgürel Tekstil Eşarp
463
Taya Hatun Mah. Çakmacılar Yokuşu. Çarkçılar Sok. No 34Sultanhamam,34100
+90(212) 512 32 49Sultanhamamda yazma, tülbent üretimi üzerine 1976 yılında kurulan özgürel tekstil, babadan oğula geçen tekstilin sanat ile bütünleştiği bir firma olarak ticari hayatına devam etmektedir. Sultanhamamda tülbent ve yazma satışı konusunda yılların tecrübesini günümüze taşıyan özgürel yazma firması 2013 yılında babadan oğlu, genç nesilden oğul aziz gürel tarafından modernize ve revize edilerek, zengin çeşitleri ile hizmet vermektedir. Fatihte yazma, tülbent ve sultanhamamda yazma, tülbent satan yerler diye arandığında karşıınıza çıkacak ilk firmalardan olan özgürel yazma tülbent firmamız, yazma ve tülbent konusunda her renk ve zengin çeşitleri ile müşterilerinin tüm istek ve taleplerine cevap verebilecek bir ürün yelpazesine sahiptir. Tahtakalede yazma, mahmutpaşada yazma, fatihte yazma ve tülbent satan yerler, kapalıçarşıda yazma ve tülbent satan firmalar diye aradığınızda size bir telefon kadar yakınız. Yazma ve tülbent konusunda kaliteli empirme, polyester ve pamuklu olarak , uşakta özel olarak dokutulan ürünlerimizin baskıları, bursadaki modern tesislerde canlı renkler ve desenlerle satışa sunulacak hale getirilmektedir. Fatihte yazma ve tülbent satışında, yine sultanhamam, tahtakale, kapalıçarşı ve mahmutpaşada 40 yıllık mesleki ve ticari geçmişi ile özgürel tekstil yazma ve tülbent firmamız ilk günkü heyecan ve mütşeri memnuniyeti ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Yazma ve tülbent konusunda değişik renk ve ebatlardaki ürünlerimizde, geleneksel , klasik, modern desenlerin yanında 1930-1940 ların osmanlı desenlerini yaşatılmaya devam etmekteyiz. Yazma ve tülbent satışında, türkiye'ye hizmet verirken , yurt dışından gelen talepleri de karşılamaktayız. Fatihte yazma ve tülbent satan firmalar arasında, yine sultanhamam, mahmutpaşa, tahtakale, sultanahmet, kapalıçarşıda tülbent ve yazma satışında her türlü ihtiyaca müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla devam etmekteyiz. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. .
65358Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Kürkçü hanın arkasında yazmacılar çarşısı.

İletişim Formu
Sultanhamamda yazma, tülbent üretimi üzerine 1976 yılında kurulan özgürel tekstil, babadan oğula geçen tekstilin sanat ile bütünleştiği bir firma olarak ticari hayatına devam etmektedir.
Sultanhamamda tülbent ve yazma satışı konusunda yılların tecrübesini günümüze taşıyan özgürel yazma firması 2013 yılında babadan oğlu, genç nesilden oğul aziz gürel tarafından modernize ve revize edilerek, zengin çeşitleri ile hizmet vermektedir.
Fatihte yazma, tülbent ve sultanhamamda yazma, tülbent satan yerler diye arandığında karşıınıza çıkacak ilk firmalardan olan özgürel yazma tülbent firmamız, yazma ve tülbent konusunda her renk ve zengin çeşitleri ile müşterilerinin tüm istek ve taleplerine cevap verebilecek bir ürün yelpazesine sahiptir.
Tahtakalede yazma, mahmutpaşada yazma, fatihte yazma ve tülbent satan yerler, kapalıçarşıda yazma ve tülbent satan firmalar diye aradığınızda size bir telefon kadar yakınız.
Yazma ve tülbent konusunda kaliteli empirme, polyester ve pamuklu olarak , uşakta özel olarak dokutulan ürünlerimizin baskıları, bursadaki modern tesislerde canlı renkler ve desenlerle satışa sunulacak hale getirilmektedir.
Fatihte yazma ve tülbent satışında, yine sultanhamam, tahtakale, kapalıçarşı ve mahmutpaşada 40 yıllık mesleki ve ticari geçmişi ile özgürel tekstil yazma ve tülbent firmamız ilk günkü heyecan ve mütşeri memnuniyeti ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.
Yazma ve tülbent konusunda değişik renk ve ebatlardaki ürünlerimizde, geleneksel , klasik, modern desenlerin yanında 1930-1940 ların osmanlı desenlerini yaşatılmaya devam etmekteyiz.
Yazma ve tülbent satışında, türkiye'ye hizmet verirken , yurt dışından gelen talepleri de karşılamaktayız.
Fatihte yazma ve tülbent satan firmalar arasında, yine sultanhamam, mahmutpaşa, tahtakale, sultanahmet, kapalıçarşıda tülbent ve yazma satışında her türlü ihtiyaca müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla devam etmekteyiz.
Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. .
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.