Özpak Ahşap Mobilya Yapı Ve Dekorasyon

http://ozpakmobilya.fatihport.com
Özpak Ahşap Mobilya Yapı Ve Dekorasyon
11
Silivrikapı Mahallesi Öksüzce Camii Aralığı Numara 6Kocamustafapaşa,34100
+90(212) 588 24 51Kocamustafapaşada mobilya imalatçısı olarak 1980 yılında bir atölyede, yaptığımız işin sadece ahşabı kesip biçmekten ibaret olmadığını bilerek işimize başladık. Bu bilinçle fatih kocamustafapaşada mobilya ve dekorasyon üzerine aradan geçen 35 yılda Yaptığımız işlerle kullandığımız ahşap gibi kalıcı ve sağlıklı olmak isterken, bir yandan da müşteri memnuniyeti ile müşteri portföyümüzü geliştirerek gurur duyabileceğimiz bu günlere kadar geldik Kocamustafapaşada mobilya imalat, mobilya tamirat, mobilya montajı konusunda uzman ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Gayemiz sadece bugünü düşünmeden güzel ve kalıcı işler ortaya koyarak, hayatınıza ve geleceğe katkıda bulunmak. Fatihte özel mobilya tasarımları paralelinde mutfak dolapları, banyo dolapları, bahçe mobilyaları, özel ölçü mobilya dekorasyon ve özellikle kocamustafapaşa ve fatihin ender ahşap mobilya üreticisi olarak, başarılı işler yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Fatihte ev, işyeri, kamu binaları mobilya ve dekorasyonu konusunda uzmanlaşan ekibimizle, en sağlıklı olanını, tabiattan alıp müşterilerimizin kullanımına sunduk. Kocamustafapaşada mobilya imalat, tadilat dekorasyon işleri uygulaması konusunda 35 yıllık birikimin verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile artan yoğunluğumuz sebebi ile, randevulu çalıştığımızı belirtir, bugüne kadar bize ilgi ve alaka göstererek bizleri zirveye taşıyan tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ederiz.
5296Ziyaretçi
 • Yetkili Ferhat YURTSEVER
 • Adres Silivrikapı Mahallesi Öksüzce Camii Aralığı Numara 6 - Kocamustafapaşa
 • Telefon +90(212) 588 24 51
 • Telefon ( 2 ) +90(530) 455 26 87
 • Fax +90(212) 587 27 82
 • Özel Sitesi http://www.ozpakahsap.com
 • Web Sitesihttp://ozpakmobilya.fatihport.com
 • E-Postausta@ozpakahsap.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Çevre tiyatrosu arkası.

İletişim Formu
Kocamustafapaşada mobilya imalatçısı olarak 1980 yılında bir atölyede, yaptığımız işin sadece ahşabı kesip biçmekten ibaret olmadığını bilerek işimize başladık.
Bu bilinçle fatih kocamustafapaşada mobilya ve dekorasyon üzerine aradan geçen 35 yılda
Yaptığımız işlerle kullandığımız ahşap gibi kalıcı ve sağlıklı olmak isterken, bir yandan da müşteri memnuniyeti ile müşteri portföyümüzü geliştirerek gurur duyabileceğimiz bu günlere kadar geldik
Kocamustafapaşada mobilya imalat, mobilya tamirat, mobilya montajı konusunda uzman ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.
Gayemiz sadece bugünü düşünmeden güzel ve kalıcı işler ortaya koyarak, hayatınıza ve geleceğe katkıda bulunmak.
Fatihte özel mobilya tasarımları paralelinde mutfak dolapları, banyo dolapları, bahçe mobilyaları, özel ölçü mobilya dekorasyon ve özellikle kocamustafapaşa ve fatihin ender ahşap mobilya üreticisi olarak, başarılı işler yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Fatihte ev, işyeri, kamu binaları mobilya ve dekorasyonu konusunda uzmanlaşan ekibimizle, en sağlıklı olanını, tabiattan alıp müşterilerimizin kullanımına sunduk.
Kocamustafapaşada mobilya imalat, tadilat dekorasyon işleri uygulaması konusunda 35 yıllık birikimin verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile artan yoğunluğumuz sebebi ile, randevulu çalıştığımızı belirtir, bugüne kadar bize ilgi ve alaka göstererek bizleri zirveye taşıyan tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ederiz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.