Özyumak Börek ve Pide Salonu

http://ozyumakborek.Fatihport.com
Özyumak Börek ve Pide Salonu
103
Kızılelma Cad. No: 20/BFındıkzade,34100
+90 (212) 530 43 42Firmamız 1975 yılında kurulmuş olup, şuanda 2 şube ile hizmet vermektedir. Kısa sürede Müşterileri tarafından beğenilme onuruyla ödüllendirilen firmamız zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sabah 04:30'dan akşam 22:00 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Konusunda uzman ustalarımız ve diğer güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecek ve müşterilerinin dilinden düşürmediği lezzetli börek ve pidelerimizin şanını yıllar yılı omuzlarında taşıyacaktır.
12083Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış04:30 - 22:00
  • Servis Saatleri08:00 - 21:30
  • Servis Yerleri Cerrahpaşa, Samatya, Haseki, Fındıkzade, Kocamustafapaşa, Şehremini, Çapa, Alipaşa Caddesi, Yusufpaşa, Aksaray'daki Ev ve İş yerleri
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Fındıkzade Kızılelma Caddesinin girişindeki yapı kredi bankasından aynı kaldırım üzerinde (sağ kaldırım) yaklaşık 200 metre yürüdükten sonra köşe başında firmamızı göreceksiniz.

İletişim Formu
Firmamız 1975 yılında kurulmuş olup, şuanda 2 şube ile hizmet vermektedir. Kısa sürede Müşterileri tarafından beğenilme onuruyla ödüllendirilen firmamız zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sabah 04:30'dan akşam 22:00 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Konusunda uzman ustalarımız ve diğer güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecek ve müşterilerinin dilinden düşürmediği lezzetli börek ve pidelerimizin şanını yıllar yılı omuzlarında taşıyacaktır.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.