Sara Kuyumcusu
64
Kuvayi Milliye Cad. Köprülü Çarşısı No:27/A Kocamustafapaşa,34100
+90 (212) 589 27 24Çemberlitaş Kapalı Çarşıda 1987 yılında Paşa Kyum Atölyesi olarak kurulan ve kuyumculara toptan hizmet veren bir firma olarak Can Paşa tarafından kurulan firmamız, 1989 yılında Sara Kuyumcusu Adı ile Kocamustafapaşa' daki Köprülü pasajında hizmet vermeye başladı. Atölyesini de şu anda bulunduğu ticarethanesinin altına taşıdı. Firmamız atöylesinde özel sipariş üretimler yapmaktadır. Ayrıca Türkiye' nin her yerine toptan ürün siparişi bulunmaktadır. Firmamızın temel prensibi olan, hiçbir firma markasına bağlı kalmaksızın tarafımızca üretilen her ürüne kendi imzamızın atılıyor olması sektörümüzde tamamen özgün ve ilgi çekici modellerin varlığı ile müşterileri tarafından da takdirle karşılanan ve bilinen bir marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Altın ürününün yanında gümüş üretimi de yapmaktayız. Güncel modellerin en sıkı takipçisi ve kendi yaratıcılığının da güncel modeller ile harmanlanması sonucu ortaya çıkan ürünlerin özgünlüğü Sara Markasını önemli kılan en önemli unsurdur. Değerli maden işi oldukça hassas yaklaşılması gereken bir konu. Terazilerimizin bile ağırlık hassasiyetini düşündüğümüzde özellikle kuyum sektöründe aynı hassasiyet içerisinde dürüst, ahlaklı ve disiplinli olunması gerekliliğinin farkında olmamızdan dolayı yıllar yılı sektöründe nesillerce sürecek bir ticaret anlaşının önemli bir temsilcisi olarak hep parmak ile gösterildik. Sara Kuyumcusu bu güvene ve sevgiye, yıllar yılı olduğu gibi bundan sonra da layık olmaya devam edecektir.
16926Ziyaretçi
 • Yetkili Can PAŞA "– Musa PAŞA
 • Adres Kuvayi Milliye Cad. Köprülü Çarşısı No:27/A - Kocamustafapaşa
 • Telefon +90 (212) 589 27 24
 • Telefon ( 2 ) +90 (212) 587 29 39 - +90 (554) 233 25 75
 • Fax +90 (212) 587 29 39
 • Özel Sitesi http://sarakuyumcusu.fatihport.com
 • Web Sitesihttp://sarakuyumcusu.Fatihport.com
 • E-Posta
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:45 - 20:00
 • Servis Saatleri09:00 - 17:00
 • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Kocamustafapaşa Meydanında bulunan Köprülü Pasajı'nın İett otobüs durakları kapısının girişinde hemen sağ kol hizasındayız.

İletişim Formu
Çemberlitaş Kapalı Çarşıda 1987 yılında Paşa Kyum Atölyesi olarak kurulan ve kuyumculara toptan hizmet veren bir firma olarak Can Paşa tarafından kurulan firmamız, 1989 yılında Sara Kuyumcusu Adı ile Kocamustafapaşa' daki Köprülü pasajında hizmet vermeye başladı. Atölyesini de şu anda bulunduğu ticarethanesinin altına taşıdı. Firmamız atöylesinde özel sipariş üretimler yapmaktadır. Ayrıca Türkiye' nin her yerine toptan ürün siparişi bulunmaktadır. Firmamızın temel prensibi olan, hiçbir firma markasına bağlı kalmaksızın tarafımızca üretilen her ürüne kendi imzamızın atılıyor olması sektörümüzde tamamen özgün ve ilgi çekici modellerin varlığı ile müşterileri tarafından da takdirle karşılanan ve bilinen bir marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Altın ürününün yanında gümüş üretimi de yapmaktayız. Güncel modellerin en sıkı takipçisi ve kendi yaratıcılığının da güncel modeller ile harmanlanması sonucu ortaya çıkan ürünlerin özgünlüğü Sara Markasını önemli kılan en önemli unsurdur. Değerli maden işi oldukça hassas yaklaşılması gereken bir konu. Terazilerimizin bile ağırlık hassasiyetini düşündüğümüzde özellikle kuyum sektöründe aynı hassasiyet içerisinde dürüst, ahlaklı ve disiplinli olunması gerekliliğinin farkında olmamızdan dolayı yıllar yılı sektöründe nesillerce sürecek bir ticaret anlaşının önemli bir temsilcisi olarak hep parmak ile gösterildik. Sara Kuyumcusu bu güvene ve sevgiye, yıllar yılı olduğu gibi bundan sonra da layık olmaya devam edecektir.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.