Şehremini Mangal
85
Şehremini Mah. Büyüksaraymeydanı Cad. No:7/AÇapa,34100
+90 (212) 632 24 04İşletmemiz 1995 yılında Adnan, Ahmet ve Murat Günday Kardeşler tarafından kurulmuştur. Alanında Türkiye'nin en eski kuruluşudur. Anamenümüz sadece piliç çevirmedir. Çalışma saatlerimiz 11:00 de başlamakta, 24:00 den sonra, piliçler bitene kadar (Kızarmış piliçlerin ertesi güne bırakılmaması gerektiğinden) devam etmektedir. Prensibimiz, taze günlük piliç satmaktır. Kesinlikle donmuş piliç satmıyoruz. Bu nedenle de kesimhanenin kesim yapmadığı dini bayramlarda, bizde işletmemizi kapatıyoruz. Soslu pilicimiz, kesimhanede, uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanmakta, sosun pilicin etine tamamen nufus etmesi sağlanmaktadır. Sade pilicimizde tuz dahil hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Pişirme amacı ile sadece odun kömürü kullanılmakta; yapay kömür, delikli kömür, Lpg, doğal gaz gibi kimyasal ve koku içeren yanıcı maddelerden hiçbir aşamada yararlanılmamaktadır. Alım yaptığımız kesimhane, ilgili kurumların her türlü denetiminde olmasına rağmen ayrıca Helal Sertifikaya da sahiptir. Cevizlibağ "– Beyazıt arasında çevre mahallelere motorsikletle servisimiz vardır. Kredi kartı, Sodexo, Ticket, Setcard (sadece dükkanda) geçerlidir.
32770Ziyaretçi
 • Yetkili Murat GÜNDAY
 • Adres Şehremini Mah. Büyüksaraymeydanı Cad. No:7/A - Çapa
 • Telefon +90 (212) 632 24 04
 • Telefon ( 2 ) +90 (212) 586 11 11
 • Fax
 • Özel Sitesi http://sehreminimangal.fatihport.com
 • Web Sitesihttp://sehreminimangal.Fatihport.com
 • E-Postagundayad@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış11:00 - 24:00
 • Servis Saatleri11:00 - 23:00
 • Servis Yerleri Cevizlibağ, Topkapı, Şehremini, Fındıkzade, Çapa, Haseki, Cerrahpaşa, Kocamustafapaşa, Samatya, Yedikule, Yusufpaşa, Aksaray, Laleli, Beyazıd, Çemberlitaş, Vatan Cad., Millet Cad., Oğuzhan Cad., Fevzipaşa Cad., Akdeniz Cad., Başvekil Cad., Kızılelma Cad.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Topkapı'dan Aksaray yönüne giderken, İETT garajını geçtikten sonra Çarşıbaşı kuyumcusu ile Seyran pastanesinden başlayan; Büyüksaraymeydanı caddesinde 30 m ileride solda, Tarihi Erenler işkembecisi ile karşı karşıyayız.

İletişim Formu

İşletmemiz 1995 yılında Adnan, Ahmet ve Murat Günday Kardeşler tarafından kurulmuştur. Alanında Türkiye'nin en eski kuruluşudur. Anamenümüz sadece piliç çevirmedir. Çalışma saatlerimiz 11:00 de başlamakta, 24:00 den sonra, piliçler bitene kadar (Kızarmış piliçlerin ertesi güne bırakılmaması gerektiğinden) devam etmektedir. Prensibimiz, taze günlük piliç satmaktır. Kesinlikle donmuş piliç satmıyoruz. Bu nedenle de kesimhanenin kesim yapmadığı dini bayramlarda, bizde işletmemizi kapatıyoruz. Soslu pilicimiz, kesimhanede, uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanmakta, sosun pilicin etine tamamen nufus etmesi sağlanmaktadır. Sade pilicimizde tuz dahil hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Pişirme amacı ile sadece odun kömürü kullanılmakta; yapay kömür, delikli kömür, Lpg, doğal gaz gibi kimyasal ve koku içeren yanıcı maddelerden hiçbir aşamada yararlanılmamaktadır. Alım yaptığımız kesimhane, ilgili kurumların her türlü denetiminde olmasına rağmen ayrıca Helal Sertifikaya da sahiptir. Cevizlibağ "– Beyazıt arasında çevre mahallelere motorsikletle servisimiz vardır. Kredi kartı, Sodexo, Ticket, Setcard (sadece dükkanda) geçerlidir.
Yorumlar
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 305 firma yer almaktadır.