Şehzade Cafe
725
Silivrikapı Mah. Hekimoğlu Ali Paşa ParkıKocamustafapaşa,34100
+90(532) 409 37 90Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup, hekimoğlu ali paşa cami arkasında hizmet vermektedir. Fatihte cafe, nargile ve her türlü hizmetin yanında, lig tv de arkadaşlarınızla keyifle maç seyredebileceğiniz farklı bir mekanda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Şuanda zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sabah 09:00'dan gece 02:00 a kadar hizmet vermeye devam etmekteyiz. Güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimize keyifli bir ortamda sohbet ve misafirlerinizi ağırlamak fırsatını sunuyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır. Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Çay, türk kahvesi, hazır kahve, cola, aromalı gazozlar, oralet ve bilimum içeceklerle keyfinize keyif katacak, sıcacık huzur dolu ve ailenizi de rahatlıkla getirebileceğiniz bir ortamda sevdiklerinizle tavla oynamanın tadına varacaksınız. Dilerseniz lig maçlarını kaliteli lcd televizyonlarımızda da seyredebilirsiniz. Aile ortamınızı hissedeceğiniz cafemize sizleri de misafiretmeyi çok isteriz. İletişim numaramız tel: 0212) 587 70 07.
24751Ziyaretçi
 • Yetkili Hasan Ferah - Özcan GÖNEN
 • Adres Silivrikapı Mah. Hekimoğlu Ali Paşa Parkı - Kocamustafapaşa
 • Telefon +90(532) 409 37 90
 • Telefon ( 2 ) +90(532) 541 24 58
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://sehzadecafe.fatihport.com
 • Web Sitesihttp://sehzadecafe.Fatihport.com
 • E-Posta
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:30 - 02:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İETT otobüsleri ile Kocamustafapaşa'ya gelirken Son duraktan bir önceki durak olan Alipaşa Durağında indiğinizde Hekimoğlu Ali Paşa Cami arkasında İşletmemizi görebilirsiniz.

İletişim Formu
Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup, hekimoğlu ali paşa cami arkasında hizmet vermektedir. Fatihte cafe, nargile ve her türlü hizmetin yanında, lig tv de arkadaşlarınızla keyifle maç seyredebileceğiniz farklı bir mekanda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Şuanda zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sabah 09:00'dan gece 02:00 a kadar hizmet vermeye devam etmekteyiz. Güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimize keyifli bir ortamda sohbet ve misafirlerinizi ağırlamak fırsatını sunuyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır. Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Çay, türk kahvesi, hazır kahve, cola, aromalı gazozlar, oralet ve bilimum içeceklerle keyfinize keyif katacak, sıcacık huzur dolu ve ailenizi de rahatlıkla getirebileceğiniz bir ortamda sevdiklerinizle tavla oynamanın tadına varacaksınız. Dilerseniz lig maçlarını kaliteli lcd televizyonlarımızda da seyredebilirsiniz. Aile ortamınızı hissedeceğiniz cafemize sizleri de misafiretmeyi çok isteriz. İletişim numaramız tel: 0212) 587 70 07.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 305 firma yer almaktadır.