Sessiz Kompresör
11
Birlik İş Merkezi. Birlik 1. No 4067Beylikdüzü,34100
+90(212) 875 15 30Fatihte dental kompresör yine fatihte medikal kompresör dendiğinde akla gelen medkom kompresör, ses kirliliğini ortadan kaldıran türkiyenin ilk ve tek kompresörüdür. Fatihte sessiz kompresör satışında medkom kompresörlerimizin tercih edilmesinin sebebi sessiz olmasının yanında fatihte satılan yağsız kompresörlerden olmasıdır. Medikal ve dental kompresörler alanında 1995 yılından bu yana fatihte kompresör hizmetlerine başlamış olup halen bu ünvanı ile hizmetlerine istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. Fatihte kompresör konusunda bugüne kadar sağlam adımlarla gelmiş ve kaliteden ödün vermeden b irinci sınıf ürünleri, yedek parçaları ve servis hizmeti ile müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Sessiz kompresörler, diş hekimlikleri, hastaneler, laboratuarlar, tekstil, ağır sanayi, baskı makineleri ve daha birçok alanda kullanılmakta olup kişiye ve kullanıma özel kompresörler üretmektedir. Fatihte sessiz kompresör olarak satışını yapmaya devam ettiğimiz, medkom sessiz kompresörleri yağsız ve sessiz olması özelliği ile sağlık bakanlığının onayladığı ve ses kirliliğinin ortadan kaldırıldığı kompresördür. Sessizlik özelliği ile günümüzde kalitesiz olarak yapılan benzeri kompresörleri yani kullan at diye adlandırılan terimi ortadan kaldırmaktadır. Yeniliklere ve fikirlere açık olan firmamız sizleri de bu çatı altında dinlemekten ve değerlendirmekten onur ve gurur duyar..
5811Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Fatihte dental kompresör yine fatihte medikal kompresör dendiğinde akla gelen medkom kompresör, ses kirliliğini ortadan kaldıran türkiyenin ilk ve tek kompresörüdür.
Fatihte sessiz kompresör satışında medkom kompresörlerimizin tercih edilmesinin sebebi sessiz olmasının yanında fatihte satılan yağsız kompresörlerden olmasıdır.
Medikal ve dental kompresörler alanında 1995 yılından bu yana fatihte kompresör hizmetlerine başlamış olup halen bu ünvanı ile hizmetlerine istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. Fatihte kompresör konusunda bugüne kadar sağlam adımlarla gelmiş ve kaliteden ödün vermeden b irinci sınıf ürünleri, yedek parçaları ve servis hizmeti ile müşteri memnuniyeti sunmaktadır.
Sessiz kompresörler, diş hekimlikleri, hastaneler, laboratuarlar, tekstil, ağır sanayi, baskı makineleri ve daha birçok alanda kullanılmakta olup kişiye ve kullanıma özel kompresörler üretmektedir.
Fatihte sessiz kompresör olarak satışını yapmaya devam ettiğimiz, medkom sessiz kompresörleri yağsız ve sessiz olması özelliği ile sağlık bakanlığının onayladığı ve ses kirliliğinin ortadan kaldırıldığı kompresördür.

Sessizlik özelliği ile günümüzde kalitesiz olarak yapılan benzeri kompresörleri yani kullan at diye adlandırılan terimi ortadan kaldırmaktadır.

Yeniliklere ve fikirlere açık olan firmamız sizleri de bu çatı altında dinlemekten ve değerlendirmekten onur ve gurur duyar..
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.