Sezon Cafe
134
Odabaşı Mevki, Başvekil Cad. No:48Şehremini,34100
+90 (212) 588 01 30Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup, Şehremini Başvekil Caddesinde 8 katlı binası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Her katımızı sizin için farklı hizmetler için tahsisettik. Restaurant katımızdan, Maç salonumuza kadar, Cafe salonlarımızdan, internet odalarımıza kadar tüm birimlerimiz ile, zengin ürün seçenekleriyle de sabah 07:30'dan gece 01:00 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Genişliğinden dolayı mekanımız, Hertürlü yemekli, yemeksiz toplantılarınızı, nişan,sünnet düğünü, kına gecesi kutlamalarınızı nezih ve ferah bir ortamda yapabilmenize olanak tanır. Ayrıca yemekli toplantılarınıza özel menüler de hazırlamaktayız. Güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimize keyifli bir ortamda sohbet ve misafirlerinizi ağırlamak fırsatını sunuyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Çay, Türk kahvesi, Hazır kahve, Cola, Aromalı gazozlar, Oralet ve bilimum içeceklerle keyfinize keyif katacak, sıcacık huzur dolu ve ailenizi de rahatlıkla getirebileceğiniz bir ortamda sevdiklerinizle tavla oynamanın tadına varacaksınız. Dilerseniz lig maçlarını kaliteli lcd televizyonlarımızda da seyredebilirsiniz. Aile ortamınızı hissedeceğiniz cafemize sizleri de misafiretmeyi çok isteriz.
14552Ziyaretçi
 • Yetkili Mustafa KÜTÜK - Ethem KARAKAŞ
 • Adres Odabaşı Mevki, Başvekil Cad. No:48 - Şehremini
 • Telefon +90 (212) 588 01 30
 • Telefon ( 2 ) +90 (212) 633 01 07
 • Fax +90 (212) 588 01 30
 • Özel Sitesi http://www.sezoncafe.com
 • Web Sitesihttp://sezoncafe.Fatihport.com
 • E-Posta
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış07:00 - 01:00
 • Servis Saatleri10:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Çapa, Şehreemini, Odabaşı, Haseki, Cerrahpaşa, Kocamustafapaşa, Fındıkzade
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Çapa'da bulunan Başvekil Caddesi'nin başında bulunan Medi Life Hastanesini işaret alacak olursak : sokağa girdikten yaklaşık 750 metre sonra sağ kaldırımdaki sekiz katlı bina firmamızın binasıdır.

İletişim Formu
Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup, Şehremini Başvekil Caddesinde 8 katlı binası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Her katımızı sizin için farklı hizmetler için tahsisettik. Restaurant katımızdan, Maç salonumuza kadar, Cafe salonlarımızdan, internet odalarımıza kadar tüm birimlerimiz ile, zengin ürün seçenekleriyle de sabah 07:30'dan gece 01:00 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Genişliğinden dolayı mekanımız, Hertürlü yemekli, yemeksiz toplantılarınızı, nişan,sünnet düğünü, kına gecesi kutlamalarınızı nezih ve ferah bir ortamda yapabilmenize olanak tanır. Ayrıca yemekli toplantılarınıza özel menüler de hazırlamaktayız. Güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimize keyifli bir ortamda sohbet ve misafirlerinizi ağırlamak fırsatını sunuyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir. Çay, Türk kahvesi, Hazır kahve, Cola, Aromalı gazozlar, Oralet ve bilimum içeceklerle keyfinize keyif katacak, sıcacık huzur dolu ve ailenizi de rahatlıkla getirebileceğiniz bir ortamda sevdiklerinizle tavla oynamanın tadına varacaksınız. Dilerseniz lig maçlarını kaliteli lcd televizyonlarımızda da seyredebilirsiniz. Aile ortamınızı hissedeceğiniz cafemize sizleri de misafiretmeyi çok isteriz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 305 firma yer almaktadır.