Şifahane Doğal Ürünler Merkezi

http://sifahane.Fatihport.com
Şifahane Doğal Ürünler Merkezi
124
Başvekil Cad. 29/CÇapa,34100
+90(212) 632 67 89Alternatif tıp vaya tamamlayıcı tıp , daha çok geleneksel doğal bitkileri kullanarak çay veya bitki karışımlarıyla) elde edilen ilaçlarla tedavi etme yöntemidir. Modern tıp biliminin hastalık sebepleri ve tedavisi konusunda somut verileri olmadığı, hasta için henüz mevcut objektif ve kanıtlanmış bir tedavi yöntemi olmadığında hasta isteğiyle başlanılabilen veya modern tıp tedavilerini destekleyici olarak hastanın rahatlaması, bağışıklık sisteminin güçlenmesi, psikolojisinin düzelmesi amacıyla uygulanabilen tedavi yöntemidir. Tıp, asırlar önce, bugün 'alternatif tıp' olarak tanınan şekilde yapılıyordu. Doktorlar, kendilerince hastalıkları muayene ediyor ve işe yarayabileceğini umduğu veya öğrendiği bitkiler, sular ve diğer maddelerle hastasını tedavi ediyordu. İnsanlığın bilgisi arttıkça ve yeni teşhis araçları mikroskop, radyografi,manyetik rezonans, tomografi, elektron mikroskobisi, biopsi, kan dışkı idrar tahlilleri vb) bulundukça hastalıklar ve bu hastalıkların tedavisinde kullanılan yöntemler daha kapsamlı olarak geliştirildi. Hastaya bir herhangi bir bitki yaprağı vermek yerine, fayda sağlayan etken maddeyi damıtıp ilaç haline getirildi. Aslında anlaşıldığı gibi 'alternatif tıp' adı verilen bitkisel ürünlerin hastalıkların tedavisinde kullanılması yüzyıllardan beri süregelen ve modern tıbbın işe yaramadığı durumlarda devreye giren doğal ve tamamen yan etkisiz bir iyileştirme metodudur. İşte bizde tüm bunları göz önünde bulundurarak gerekli olabilecek her türlü bitkisel ürünü bünyesinde barındıran şifahane doğal ürünler merkezini sizlerin hizmetine sunduk. Sağlık bakanlığından, tarım ve köyişleri bakanlığından onaylı, denenmiş, netice alınmış, 100 doğal ürünler satılmaktadır. Çalışanlarımız üniversite mezunu olup, bu işin eğitimini almış fitoterapist alternatif tıp) konusunda uzman kişilerdir. Şifahane tabder üyesidir. Tüm aktarlar ve baharatçılar tıbbi ve aromatik bitki yetiştiricileri derneği) Banka ve ptt havalesi ile sipariş alınır. Ptt hesap no: 05388083 Bize ulaşabileceğiniz diğer e-posta adresi muratsifahanedogal. Com.
25439Ziyaretçi
 • Yetkili Şifahane Doğal Ürünler San. Tic. Ltd. Şti.
 • Adres Başvekil Cad. 29/C - Çapa
 • Telefon +90(212) 632 67 89
 • Fax +90(212) 632 67 89
 • Özel Sitesi http://www.sifahanedogal.com
 • Web Sitesihttp://sifahane.Fatihport.com
 • E-Postaayse@sifahanedogal.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:30 - 21:00
 • Servis Saatleri09:30 - 20:30
 • Servis Yerleri Türkiye'nin her yerine
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Çapa Kızılay Kan Merkez karışındaki Başvekil Caddesinden girdiğinizde 50 mt. ilerde solda Migrosun çaprazındayız.

İletişim Formu
Alternatif tıp vaya tamamlayıcı tıp , daha çok geleneksel doğal bitkileri kullanarak çay veya bitki karışımlarıyla) elde edilen ilaçlarla tedavi etme yöntemidir. Modern tıp biliminin hastalık sebepleri ve tedavisi konusunda somut verileri olmadığı, hasta için henüz mevcut objektif ve kanıtlanmış bir tedavi yöntemi olmadığında hasta isteğiyle başlanılabilen veya modern tıp tedavilerini destekleyici olarak hastanın rahatlaması, bağışıklık sisteminin güçlenmesi, psikolojisinin düzelmesi amacıyla uygulanabilen tedavi yöntemidir.


Tıp, asırlar önce, bugün 'alternatif tıp' olarak tanınan şekilde yapılıyordu. Doktorlar, kendilerince hastalıkları muayene ediyor ve işe yarayabileceğini umduğu veya öğrendiği bitkiler, sular ve diğer maddelerle hastasını tedavi ediyordu. İnsanlığın bilgisi arttıkça ve yeni teşhis araçları mikroskop, radyografi,manyetik rezonans, tomografi, elektron mikroskobisi, biopsi, kan dışkı idrar tahlilleri vb) bulundukça hastalıklar ve bu hastalıkların tedavisinde kullanılan yöntemler daha kapsamlı olarak geliştirildi. Hastaya bir herhangi bir bitki yaprağı vermek yerine, fayda sağlayan etken maddeyi damıtıp ilaç haline getirildi. Aslında anlaşıldığı gibi 'alternatif tıp' adı verilen bitkisel ürünlerin hastalıkların tedavisinde kullanılması yüzyıllardan beri süregelen ve modern tıbbın işe yaramadığı durumlarda devreye giren doğal ve tamamen yan etkisiz bir iyileştirme metodudur.

İşte bizde tüm bunları göz önünde bulundurarak gerekli olabilecek her türlü bitkisel ürünü bünyesinde barındıran şifahane doğal ürünler merkezini sizlerin hizmetine sunduk.

Sağlık bakanlığından, tarım ve köyişleri bakanlığından onaylı, denenmiş, netice alınmış, 100 doğal ürünler satılmaktadır. Çalışanlarımız üniversite mezunu olup, bu işin eğitimini almış fitoterapist alternatif tıp) konusunda uzman kişilerdir.
Şifahane tabder üyesidir. Tüm aktarlar ve baharatçılar tıbbi ve aromatik bitki yetiştiricileri derneği)
Banka ve ptt havalesi ile sipariş alınır.
Ptt hesap no: 05388083
Bize ulaşabileceğiniz diğer e-posta adresi muratsifahanedogal. Com.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.