SMT Mimarlık
95
Haseki Sultan Mah. Kızılelma Cad. No: 75Kocamustafapaşa,34100
+90(212) 632 22 52Smt Mimarlık Firmamız 1982 yılında Hüseyin Tartıcı tarafından Kastamonu ili Tosya ilçesinde Samet Mobilya adı altında kurulmuştur. Kurulduğu günde almış olduğu kararlar ve belirlemiş olduğu hedefler; müşteri memnuniyeti ve büyümek adınadır. Faaliyetleri; Toplu konutlar, villalar, sitelerdi. Ta ki 2002 ye kadar. 2002 yılında Samet Mobilyanın yönetimini Sait Tartıcı devraldı. 20 yıllık birikimi ve tecrübeye sahip elemanları ve en güzeli de ciddi anlamda bir entegre tesisi olmasıdır. 2002 yılına kadar olan süreçte ki faaliyetlerimiz; kütük ev, kamelya, pergüle, merdiven kaplamaları ve korkulukları, taban ve tavan kaplamaları, mutfak ve banyo dolapları, ahşap oda kapıları ve pencereleri, sürgü ve bölme dolapları, otel ve villa dekorasyonu kısacası ahşaba dair her şey. Sait Tartıcı, Samet Mobilyanın yönetimini devralmasıyla kendine göre hedeflerde belirlemiştir. Samet mobilya'nın kurumsallaşması adına çaba sarf etmiş, bu kararları alırken firma geleceğinden çok firma geçmişini göz önünde bulundurmuştur. Türkiye genelinde bireysel satışlara ve şube sistemine ağırlık vermiştir. 2003 yılında esenler de kurduğu imalatıyla Marmara Bölge Müdürlüğünü kurmuştur. Marmara bölgesi ne esenlerden, İç Anadolu'ya Tosya ilçesinden cevap vermektedir. Smt Mimarlık Kocamustafapaşada A dan Z ye tadilat, dekorasyon ve mimari projeler uygulayarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.
10524Ziyaretçi
 • Yetkili Sait TARTICI
 • Adres Haseki Sultan Mah. Kızılelma Cad. No: 75 - Kocamustafapaşa
 • Telefon +90(212) 632 22 52
 • Telefon ( 2 ) +90(542) 760 65 60
 • Fax +90(212) 632 00 79
 • Özel Sitesi http://www.kasacilar.com.tr
 • Web Sitesihttp://smtmimarlik.fatihport.com
 • E-Posta
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 22:00
 • Servis Saatleri09:00 - 22:00
 • Servis Yerleri Fatih
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Fındıkzade Kızılelma Caddesinde, Hekimoğlualipaşa Caddesinin Kızılelma Caddesini kestiği noktadayız. BP benzin İstasyonunun yanındayız.

İletişim Formu
Smt Mimarlık Firmamız 1982 yılında Hüseyin Tartıcı tarafından Kastamonu ili Tosya ilçesinde Samet Mobilya adı altında kurulmuştur. Kurulduğu günde almış olduğu kararlar ve belirlemiş olduğu hedefler; müşteri memnuniyeti ve büyümek adınadır. Faaliyetleri; Toplu konutlar, villalar, sitelerdi. Ta ki 2002 ye kadar. 2002 yılında Samet Mobilyanın yönetimini Sait Tartıcı devraldı. 20 yıllık birikimi ve tecrübeye sahip elemanları ve en güzeli de ciddi anlamda bir entegre tesisi olmasıdır. 2002 yılına kadar olan süreçte ki faaliyetlerimiz; kütük ev, kamelya, pergüle, merdiven kaplamaları ve korkulukları, taban ve tavan kaplamaları, mutfak ve banyo dolapları, ahşap oda kapıları ve pencereleri, sürgü ve bölme dolapları, otel ve villa dekorasyonu kısacası ahşaba dair her şey. Sait Tartıcı, Samet Mobilyanın yönetimini devralmasıyla kendine göre hedeflerde belirlemiştir. Samet mobilya'nın kurumsallaşması adına çaba sarf etmiş, bu kararları alırken firma geleceğinden çok firma geçmişini göz önünde bulundurmuştur. Türkiye genelinde bireysel satışlara ve şube sistemine ağırlık vermiştir. 2003 yılında esenler de kurduğu imalatıyla Marmara Bölge Müdürlüğünü kurmuştur. Marmara bölgesi ne esenlerden, İç Anadolu'ya Tosya ilçesinden cevap vermektedir. Smt Mimarlık Kocamustafapaşada A dan Z ye tadilat, dekorasyon ve mimari projeler uygulayarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.