Sümer Emlak
21
Hacı Evhaddin Mah. İlyasbey Cad. No: 154Yedikule,34100
+90 (537) 413 99 93Firmamız 1986 yılında Abdullah Sümer tarafından kurulmuştur. Gayrımenkül sektöründe, lokasyonunda kısa zamanda dürüstlüğü, hızlı, memnuniyet yaratan çözümleriyle, günümüzde emlakçılık adıyla nitelendirilen meslek erbabı olmaktan çok, taraflar için bir çözüm ortağı ve uzun süreli akit partneri olmak suretiyle tercih sebebi haline gelmiştir. Sektöründe kısa zamanda her konuda fark yaratan firmamızın öncelikli felsefesi : yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu bağlamda, kendisini nesillerce devamedecek olan bir ticaret anlayışının da temsilcisi olarak görmektedir. Emlak, gayrımenkul sektörünün yıllar yılı geldiği noktadaki birincil felsefe olan, sözleşme imzalandıktan (satış / kira) sonra da, akdin dışında kalmamak, tarafların her daim talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek olgusuna haiz ender firmalardan biri olarak, gerek mal sahibi gerekse de alıcıyı/kiracıyı hukuki yönden korumak için gereken tüm donanıma sahip personelimiz ile hizmet vermeye devametmekteyiz. Satılık veya kiralık daire, işyeri, arsa ve gayrımenküllerinizde çözüm ortağınız olarak en büyük zevkimiz işimiz, işimiz de memnuniyetiniz.
12428Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
  • Servis Saatleri09:00 - 21:00
  • Servis Yerleri Yedikule, Kocamustafapaşa, Fındıkzade, Samatya, Çapa, Haseki, Aksaray
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yedikule' de İett sonduraktan bir önceki durak olan İmrahor durağında indiğinizde Yaysat Bayi' nin tam karşısında Beydağı Halk Pazarı' nın ve My Shop Yedikule' nin yanındayız.

İletişim Formu
Firmamız 1986 yılında Abdullah Sümer tarafından kurulmuştur. Gayrımenkül sektöründe, lokasyonunda kısa zamanda dürüstlüğü, hızlı, memnuniyet yaratan çözümleriyle, günümüzde emlakçılık adıyla nitelendirilen meslek erbabı olmaktan çok, taraflar için bir çözüm ortağı ve uzun süreli akit partneri olmak suretiyle tercih sebebi haline gelmiştir. Sektöründe kısa zamanda her konuda fark yaratan firmamızın öncelikli felsefesi : yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu bağlamda, kendisini nesillerce devamedecek olan bir ticaret anlayışının da temsilcisi olarak görmektedir. Emlak, gayrımenkul sektörünün yıllar yılı geldiği noktadaki birincil felsefe olan, sözleşme imzalandıktan (satış / kira) sonra da, akdin dışında kalmamak, tarafların her daim talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek olgusuna haiz ender firmalardan biri olarak, gerek mal sahibi gerekse de alıcıyı/kiracıyı hukuki yönden korumak için gereken tüm donanıma sahip personelimiz ile hizmet vermeye devametmekteyiz. Satılık veya kiralık daire, işyeri, arsa ve gayrımenküllerinizde çözüm ortağınız olarak en büyük zevkimiz işimiz, işimiz de memnuniyetiniz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.