Sunar Bilgisayar
105
Silivrikapı Mah. Kuvayi Milliye Cad. No: 27 Kocamustafapaşa,34100
+90 (212) 530 00 05Firmamız 2006 yılında Murat SUNAR tarafından kurulmuş olup, masaüstü ve dizüstü bilgisayarların sıfır, ikinci el satışı ve teknik servisi hizmeti vermektedir. Ayrıca Digiturk, Uydunet, Ttnet, Turksat ve Turk Telekom çözüm ortağı olan firmamızda bu markaların hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Bilgisayar Bakım ve Onarım, Sıfır ve İkinci El Bilgisayar Satışı, Oem Parça Satışı, Network Destek ve Adsl Hizmetleri için memnuniyet yaratan çözümler Sunar Bilgisayarda. Sunar Bilgisayar, Bireysel ve Kurumsal çözümler sunar. Detaylı bilgi için http://www.sunarbilgisayar.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
5603Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
  • Servis Saatleri09:00 - 19:00
  • Servis Yerleri Tüm İstanbul Avrupa Yakası
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Kocamustafapaşa İett son durağından Hekimoğlu Alipaşa Caddesine doğru giderken otobüs duraklarından yaklaşık 150 metre ileride sol kaldırımda, Laz Dürümcünün karşısındayız.

İletişim Formu
Firmamız 2006 yılında Murat SUNAR tarafından kurulmuş olup, masaüstü ve dizüstü bilgisayarların sıfır, ikinci el satışı ve teknik servisi hizmeti vermektedir. Ayrıca Digiturk, Uydunet, Ttnet, Turksat ve Turk Telekom çözüm ortağı olan firmamızda bu markaların hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Bilgisayar Bakım ve Onarım, Sıfır ve İkinci El Bilgisayar Satışı, Oem Parça Satışı, Network Destek ve Adsl Hizmetleri için memnuniyet yaratan çözümler Sunar Bilgisayarda. Sunar Bilgisayar, Bireysel ve Kurumsal çözümler sunar. Detaylı bilgi için http://www.sunarbilgisayar.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 305 firma yer almaktadır.