Tan İletişim
85
Seyit Ömer Mah. Altımermer Cad. Salman Pasajı No: 4/BKocamustafapaşa,34100
+90(532) 404 95 7808.02.2010 tarihinde Fatih Tan tarafından kurulan firmamız, Cep telefonu, cep telefonu aksesurları ve cep telefonu teknik servis hizmet vermek konusunda ve Kvk, Genpa, Başarı ve Telpa yetkili bayisi olarak kurulduğu günden itibaren faaliyetine devametmektedir. Bu bağlamda ülkemizdeki garantili satınalınan tüm cep telefonlarının teknik servis hizmetleri firmamızda ücretsiz olarak, hızlı ve çözüm odaklı gerçekleştirilmektedir. İşinin ehli çalışanları, diğer güler yüzlü personeli ile tan iletişim, bölgesinde de kısa sürede ticaret ahlakıyla ve müşteri memnuniyeti odaklılığı ile parmakla gösterilen, uygun fiyat ve kalite ilişkisi açısından da önemli farklar orta koyan bir müessese olabilmeyi başarmıştır. Sektöründe cep telefoncu sıfatıyla anılmak değil, piyasaya çıkan en yeni ürünlerden, her çeşit cep telefonu için çeşitli ve kaliteli aksesuarlara kadar çok geniş ve güncel ürün yelpazesi ile müşterilerinin sadece satın almaları için değil, görsel anlamda da uğrak yeri olabilecekleri bir müessese olarak anılmak istediğinden dolayı bu vizyonuyla belirgin şekilde öne çıkmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlar, Titiz, kurumsal, ve hızlı cep telefonu teknik servis hizmetleri Tan İletişimde, Tan İletişim Kocamustafapaşada. En büyük zevkimiz işimiz, işimiz ise memnuniyetiniz.
169575Ziyaretçi
 • Yetkili Fatih TAN
 • Adres Seyit Ömer Mah. Altımermer Cad. Salman Pasajı No: 4/B - Kocamustafapaşa
 • Telefon +90(532) 404 95 78
 • Telefon ( 2 ) +90(534) 484 44 44
 • Fax +90(212) 589 66 59
 • Özel Sitesi http://taniletisim.fatihport.com
 • Web Sitesihttp://taniletisim.Fatihport.com
 • E-Postafatihtangsm@hotmail.com.tr
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 23:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Hekimoğlu alipaşa caddesinin kocamustafapaşa yönü bitiminden selam marketin bulunduğu köşe) sağa döndükten sonra altımermer caddesinin başlangıcında bulunmuş oluyorsunuz. Köşeyi döner dönmez sadece 20 metre sonra sağ kaldırım üzerindeyiz.

İletişim Formu
08.02.2010 tarihinde Fatih Tan tarafından kurulan firmamız, Cep telefonu, cep telefonu aksesurları ve cep telefonu teknik servis hizmet vermek konusunda ve Kvk, Genpa, Başarı ve Telpa yetkili bayisi olarak kurulduğu günden itibaren faaliyetine devametmektedir. Bu bağlamda ülkemizdeki garantili satınalınan tüm cep telefonlarının teknik servis hizmetleri firmamızda ücretsiz olarak, hızlı ve çözüm odaklı gerçekleştirilmektedir. İşinin ehli çalışanları, diğer güler yüzlü personeli ile tan iletişim, bölgesinde de kısa sürede ticaret ahlakıyla ve müşteri memnuniyeti odaklılığı ile parmakla gösterilen, uygun fiyat ve kalite ilişkisi açısından da önemli farklar orta koyan bir müessese olabilmeyi başarmıştır. Sektöründe cep telefoncu sıfatıyla anılmak değil, piyasaya çıkan en yeni ürünlerden, her çeşit cep telefonu için çeşitli ve kaliteli aksesuarlara kadar çok geniş ve güncel ürün yelpazesi ile müşterilerinin sadece satın almaları için değil, görsel anlamda da uğrak yeri olabilecekleri bir müessese olarak anılmak istediğinden dolayı bu vizyonuyla belirgin şekilde öne çıkmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlar, Titiz, kurumsal, ve hızlı cep telefonu teknik servis hizmetleri Tan İletişimde, Tan İletişim Kocamustafapaşada. En büyük zevkimiz işimiz, işimiz ise memnuniyetiniz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.