Tuna Kuyumculuk
11
Haseki̇ Sultan Mah. Turgut Özal Millet Cad No 57/2Fındıkzade,34100
+90(212) 632 80 44Fatihte kuyumcu dendiğinde, 2005 yılında kurulan tuna kuyumculuk ilk akla gelen kuyumcular arasındadır. Fatihte kuyumculuk sektöründe, kuyumculuk iş kolu içine giren her türlü altın, pırlanta, mücevharatta zengin çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz. On yıllık mesleki geçmişimizde müşteri memnuniyeti sebebiyle fatihin en iyi kuyumcusu, fatihte en güvenilir kuyumcu, fatihte favori altın bayisi, bilezik, kolye, bileklik yine fatihte tek taş yüzük, 24 ayar altın, hediyelik takı, yüzük çeşitleri, şık ve sade takılar, 22 ayar alyans çeşitleri dendiğinde tuna kuyumculuğun ilk akla gelen firma olması bizlerin en büyük mutluluğudur. Fatih'te altın, pırlanta ve mücevhere bireysel tasarımlarınızı ve hayallerinizi hayata geçirecek olan tasarım bölümümüz de alanında uzman olan arkadaşlarımız tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap vermek için 24 saat çalışmaktadır. Fatih ve fatih'in önemli semtlerinden olan kocamustafapaşa, yedikule, karagümrük, ayvansaray, saraçhane, sultanahmet, fener, balat, eminönü, beyazıt, aksaray, karaköyde kuyumculukla ilgili her türlü hizmeti vermekteyiz. Fatihte özel tasarım altın, pırlanta ve mücevherat hizmetleri ile ilgili vıp uygulamamız ile tasarımlarınızın ve hayallerinizin hayat bulduğu kişiye özel hizmetimizi de sizlerle paylaşmaktan büyük onur duymaktayız. .
12839Ziyaretçi
 • Yetkili Gökhan TUNA
 • Adres Haseki̇ Sultan Mah. Turgut Özal Millet Cad No 57/2 - Fındıkzade
 • Telefon +90(212) 632 80 44
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 273 75 50
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://tunakuyumculuk.fatihport.com
 • Web Sitesihttp://tunakuyumculuk.fatihport.com
 • E-Postagokhantuna.gs@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 19:30
 • Servis Saatleri09:30 - 17:00
 • Servis Yerleri Fatih İlçesi Geneli
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Fındıkzade tramvay duragı karşısı tuna kuyumculuk.

İletişim Formu
Fatihte kuyumcu dendiğinde, 2005 yılında kurulan tuna kuyumculuk ilk akla gelen kuyumcular arasındadır. Fatihte kuyumculuk sektöründe, kuyumculuk iş kolu içine giren her türlü altın, pırlanta, mücevharatta zengin çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz. On yıllık mesleki geçmişimizde müşteri memnuniyeti sebebiyle fatihin en iyi kuyumcusu, fatihte en güvenilir kuyumcu, fatihte favori altın bayisi, bilezik, kolye, bileklik yine fatihte tek taş yüzük, 24 ayar altın, hediyelik takı, yüzük çeşitleri, şık ve sade takılar, 22 ayar alyans çeşitleri dendiğinde tuna kuyumculuğun ilk akla gelen firma olması bizlerin en büyük mutluluğudur.
Fatih'te altın, pırlanta ve mücevhere bireysel tasarımlarınızı ve hayallerinizi hayata geçirecek olan tasarım bölümümüz de alanında uzman olan arkadaşlarımız tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap vermek için 24 saat çalışmaktadır. Fatih ve fatih'in önemli semtlerinden olan kocamustafapaşa, yedikule, karagümrük, ayvansaray, saraçhane, sultanahmet, fener, balat, eminönü, beyazıt, aksaray, karaköyde kuyumculukla ilgili her türlü hizmeti vermekteyiz. Fatihte özel tasarım altın, pırlanta ve mücevherat hizmetleri ile ilgili vıp uygulamamız ile tasarımlarınızın ve hayallerinizin hayat bulduğu kişiye özel hizmetimizi de sizlerle paylaşmaktan büyük onur duymaktayız. .
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.