Unaşkı
21
Yedikule Mah. Yedikule Cad. No: 46/AYedikule,34100
+90(530) 881 94 45Firmamız 1986 yılında, Bağcılarda Özlem Fırın olarak kuruldu. 1994 yılında Zeytinburnu'daki şubemiz faaliyete geçti. 2011 yılında ise Kocamustafapaşa ve Yedikule şubeleri faliyete geçen firmamız İstanbul'un ilk karafırını olma etiketine sahiptir. Ekmek, Kurupasta, Yaş Pasta, Poğaça ve diğer unlu mamül çeşitliliğiyle ün yapmasına rağmen firmamızın asıl tercih sebebi söz konusu çeşitlerimizin hazırlanışındaki sağlıklıktır. Kullanılan her malzemenin birinci kalite olması doğal ve katkısız olması ve yine her ürünün ayrı lezzetine binayen kullanılan ölçüler ürünlerimizi diğer unlu mamül üreticilerinden farklı kılıyor, müşterilerimiz tarafından da takdirle karşılanıyor. Açılalı sadece birkaç hafta olmasına rağmen Yedikule sakinlerinin akın akın firmamızı tercih etmesi bu bölgede de aranan lezzeti sunabildiğimizin en önemli kanıtı. Firmamızın yıllardır ilkeli ve prensipli çalışma kuralları ile uzun yıllardır kader birliği yaptığı ustalarının ellerinden çıkan ürünlerin çeşitliliği saymazkla bitmez. Ekmek çeşitlerimiz arasında; Tam Buğdaylı Ekmek, Çavdar Ekmeği, Yoğun Çavdarlı Ekmek, Kepekli Ekmek, Yoğun Kepekli Ekmek, Tahıllı Ekmek, Köy Ekmeği, Tandır Ekmeği, Mısır Ekmeği, Katkısız Odun Ekmeği, Karadeniz Ekmeği, Haşhaşlı Ekmek, Tahinli Ekmek, Zeytinli Ekmek, Peynirli Ekmek, Ihlamurlu Ekmek, Ruşeymli Ekmeği (Ruşeym, buğdayın en besin değeri en yüksek ve insan bünyesine en faydalı kısmıdır.) gösterebiliriz.
9309Ziyaretçi
 • Yetkili Remzi TİRSİ
 • Adres Yedikule Mah. Yedikule Cad. No: 46/A - Yedikule
 • Telefon +90(530) 881 94 45
 • Telefon ( 2 ) +90(532) 286 03 66
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.unaski.com
 • Web Sitesihttp://unaski.fatihport.com
 • E-Postaremzitirsi@yahoo.com.tr
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış06:00 - 22:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yedikule sur kapısından girer girmez Aksaray istikameti doğru ilerlerken 300 metre sonra sağ kaldırım üzerinde Hacı Hüseyin Ağa Cami' yi göreceksiniz. Yine aynı kaldırım üzerinde Hacı Hüseyin Ağa Cami' nin 50 metre ilerisinde bulunan firmamız, Bim ve Ekonomik Halk Pazarı'nın tam karşısındadır.

İletişim Formu
Firmamız 1986 yılında, Bağcılarda Özlem Fırın olarak kuruldu. 1994 yılında Zeytinburnu'daki şubemiz faaliyete geçti. 2011 yılında ise Kocamustafapaşa ve Yedikule şubeleri faliyete geçen firmamız İstanbul'un ilk karafırını olma etiketine sahiptir. Ekmek, Kurupasta, Yaş Pasta, Poğaça ve diğer unlu mamül çeşitliliğiyle ün yapmasına rağmen firmamızın asıl tercih sebebi söz konusu çeşitlerimizin hazırlanışındaki sağlıklıktır. Kullanılan her malzemenin birinci kalite olması doğal ve katkısız olması ve yine her ürünün ayrı lezzetine binayen kullanılan ölçüler ürünlerimizi diğer unlu mamül üreticilerinden farklı kılıyor, müşterilerimiz tarafından da takdirle karşılanıyor. Açılalı sadece birkaç hafta olmasına rağmen Yedikule sakinlerinin akın akın firmamızı tercih etmesi bu bölgede de aranan lezzeti sunabildiğimizin en önemli kanıtı. Firmamızın yıllardır ilkeli ve prensipli çalışma kuralları ile uzun yıllardır kader birliği yaptığı ustalarının ellerinden çıkan ürünlerin çeşitliliği saymazkla bitmez. Ekmek çeşitlerimiz arasında; Tam Buğdaylı Ekmek, Çavdar Ekmeği, Yoğun Çavdarlı Ekmek, Kepekli Ekmek, Yoğun Kepekli Ekmek, Tahıllı Ekmek, Köy Ekmeği, Tandır Ekmeği, Mısır Ekmeği, Katkısız Odun Ekmeği, Karadeniz Ekmeği, Haşhaşlı Ekmek, Tahinli Ekmek, Zeytinli Ekmek, Peynirli Ekmek, Ihlamurlu Ekmek, Ruşeymli Ekmeği (Ruşeym, buğdayın en besin değeri en yüksek ve insan bünyesine en faydalı kısmıdır.) gösterebiliriz.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.