Ünver Unlu Mamüller
53
İmrahor Mah. İlyasbey Cad. No:73Yedikule,34100
+90 (212) 585 07 27Firmamız 1944 yılında Ali Ünver tarafından kurulmuş olup, fırıncılık hizmeti ile işe başlamıştır. Şuanda ailede 3. nesil olarak şirketimizin faaliyetini sürdürmekle birlikte unlu mamüller adına zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sabah 06:00'dan akşam 24:00 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Konusunda ustalarımız ve diğer güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir.
12399Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış06:00 - 24:00
  • Servis Saatleri06:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Fatih ilçesi sınırları içinde.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İETT otobüsleriyle geldiğinizde, sonduraktan bir önceki durak olan İmrahor durağında inmeniz durumunda firmamızı karşınızda göreceksiniz.

İletişim Formu
Firmamız 1944 yılında Ali Ünver tarafından kurulmuş olup, fırıncılık hizmeti ile işe başlamıştır. Şuanda ailede 3. nesil olarak şirketimizin faaliyetini sürdürmekle birlikte unlu mamüller adına zengin ürün seçenekleriyle de siz değerli müşterilerimize sabah 06:00'dan akşam 24:00 a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Konusunda ustalarımız ve diğer güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen,temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan firmamız her zaman bu temel değerleri ön planda tutacaktır.Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam edecektir.
Firmanızı Ekleyin

Fatihport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 306 firma yer almaktadır.